علی پورابراهیم رییس هیات مدیره بهمن موتور:

راه اندازی خط مونتاژ رباتیک بدنه SUV در بهمن اتفاق نوینی است

تاکنون جسارت سرمایه گذاری برای خودروهای SUV صورت نگرفته بود و راه اندازی خط مونتاژ رباتیک بدنه های SUV در بهمن اتفاق نوینی است که هم اکنون با ظرفیت ساخت ۱۵ بدنه در ساعت در بهمن راه اندازی شده است.

سرعت پرس– علی پورابراهیم رییس هیات مدیره بهمن موتور نیز در این نشست خبری با بیان اینکه نصب و راه اندازی خط پرس بدنه خودرو در سال گذشته صورت گرفته است گفت: راه اندازی خط مونتاژ رباتیک بدنه های SUV در بهمن اتفاق نوینی است که تاکنون جسارت سرمایه گذاری برای خودروهای SUV صورت نگرفته بود و هم اکنون بهمن با ظرفیت ساخت ۱۵ بدنه در ساعت راه اندازی شده است.
وی همچنین گفت: انتقال خط وانت موجب ایجاد ظرفیت ۲۰هزار واحدی ایجاد شده و برنامه داریم تولید بهمن موتور تا سقف ۶۰هزار خودرو برسد که از این SUV است.

می‌خواهیم از فاز مونتاژ‌ وارد مرحله طراحی شویم
در ادامه این نشست خبری آرمان موسوی مدیرعامل ایران دوچرخ با تاکید بر اینکه بالای 10 نوع محصول داریم افزود: سه چرخه برقی و تریل پرشی ۲۵۰ سی‌سی جز محصولات ایران دو چرخ هستند. هدف ما تنها گسترش سبد محصول نیست بلکه ‌خواهیم از مونتاژ‌ وارد مرحله طراحی و نوآوری شویم تا مشکلات موتورسیکلت‌های برقی را به صورت ریشه‌ای رفع شود.
وی با اشاره به اینکه استراتژی شرکت ایران دوچرخ عرضه محصولات با قیمت قابل قبول است گفت: محصولات ما کیفیت خوبی دارد. جایگاه مناسبی در قیمت گذاری داریم. محصولات ما از نظر کیفی و قیمتی رقابتی هستند و تلاش ما این است با افزایش تیراژ به سود دهی برسیم و امیدواریم تا بایان سال حداقل ۵ محصول جدید برای بازار داشته باشیم.

گفتنی است که مکانیزه شدن و راه اندازی خطوط مونتاژ رباتیک بدنه ضمن کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت در مونتاژ، می‌تواند در افزایش تولید، نقش به سزایی داشته باشد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1591
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه