مدیرعامل شرکت بن رو خبر داد:

در بن رو تولید سالیانه 10 هزار خودرو وانت كانوپى

مدیرعامل شرکت بن رو از گروه خودروسازی سایپا گفت: تولید شرکت بن رو از ابتدای سال تاکنون به صورت کامل و با نرخ عبور مستقیم ۱۰۰ درصدی همراه بوده و تمامی خودروهای تولید شده مستقیما به بازار عرضه شده است.


به گزارش سرعت پرس به نقل از سایپانیوز، شهرام احمدیان با بیان این مطلب افزود: با حمایت های مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خوشبختانه تولید شركت بن رو از ابتدای سال جاری به صورت کامل و عبور مستقیم بوده و این موضوع باعث تحویل به موقع خودروها به مشتریان و همچنین افزایش شاخص رضایتمندی و شاخص کیفی محصولات شده است.

مدیرعامل بن رو گفت: در گذشته به دلیل تولید ناقص و ماندگاری خودروها در پارکینگ، پس از تکمیل کاری محصولات، نیاز به بازنگری کیفی وجود داشت ولیکن اکنون خودروها پس از تولید به صورت عبور مستقیم و بدون ماندگاری در پارکینگ ها در کوتاهترین زمان ممکن و مطابق با زمان های مندرج در قرارداد به مشتریان تحویل می شود.

او افزود: بر اساس برنامه اعلام شده گروه سایپا، از ابتدای سال، تولید 40 هزار خودرو در دستور کار این شرکت قرار داشت که به صورت روزانه 150 دستگاه خودرو تولید می شد و تاکنون 17 هزار و 500 دستگاه خودرو  تولید شده که این میزان نسبت به تعداد تولید انجام شده در مدت مشابه در سال گذشته 75 درصد رشد داشته است .

مدیرعامل بن رو تصریح کرد: با توجه به ظرفیت تولید 60 هزار دستگاهی در این شرکت و بر اساس برنامه ریزی انجام شده و به منظور بهره گیری از تمام ظرفیت در شش ماه دوم سال، تولید روزانه این شرکت از اوایل  مهرماه به  220 دستگاه در روز خواهد رسید و از 100 درصد توان تولید استفاده خواهد شد.

او افزود: بر این اساس با همکاری شرکت های سازه گستر و مگاموتور، تولید روزانه با رشد ۲۰ درصدی، از نیمه اول مرداد ماه از 150 دستگاه به روزانه ۱۸۰ دستگاه در نیمه شهریور ماه افزایش یافته است و تا پایان سال پیش بینی می شود بین 48 تا 50 هزار خودرو در این شرکت تولید شود که در صورت تحقق این امر، در نیمه دوم سال شاهد رشد بی نظیر 46 درصدی نسبت به برنامه ابلاغی گروه سایپا خواهیم بود.

او افزود: با تاکید مدیر عامل گروه سایپا در خصوص ارتقا کیفی محصولات تولیدی، همزمان با افزایش نرخ تولید، افزایش کیفیت محصولات هم در دستور کار قرار گرفته به نحوی که در شاخص های کیفی رشد 20 درصدی در محصولات ایجاد شده است و این روند همچنان ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل بن رو تاکید کرد: با توجه به حضور 1200 نیروی فعال در این شرکت و در صورتی که تا پایان سال به هدف تولید 48 تا 50 هزار خودرو دست یابیم به سرانه تولید 40 دستگاه به ازای هر نفر دست خواهیم یافت که این یک رکورد بی نظیر در صنعت خودروسازی داخلی محسوب می شود.

او با اشاره به تولید خودرو سایپا 151 کانوپی در این شرکت گفت: با توجه به تولید خودرو وانت ۱۵۱ به عنوان خودرو تجاری سبک  در کشور و نیاز هموطنان عزیز، برنامه ای با هماهنگی معاونت بازاریابی و فروش گروه سایپا به منظور تولید اتاق مسقف بر روی این خودرو تعریف و در دستور کار قرار گرفت و برهمین اساس سالیانه 10 هزار خودرو تولیدی این شرکت به صورت مسقف و کانوپی تولید خواهد شد.

احمدیان گفت: با توجه به نیاز بسیاری از مشتریان در استفاده از وانت سایپا 151 مسقف، این خودرو به صورت استاندارد و با تغییر کاربری در شرکت بن رو تولید و عرضه خواهد شد.

گفتنی است شرکت بن رو در سال گذشته 23 هزار و 400 دستگاه خودرو تولید کرده است که در صورت تولید 48 هزار دستگاه خودرو تا پایان سال جاری، شاهد رشد بیش از ۲ برابری نرخ تولید نسبت به سال گذشته خواهیم بود

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=3224
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه