دریافت مجوز استاندارد برای دو محصول زر گلپایگان

شرکت زر گلپایگان توانست برای دو محصول میل تعادل و میله پیچشی خود مجوز حک سازمان ملی استاندارد بر روی محصول را کسب کند.

به گزارش سرعت پرس به نقل از سایپانیوز، مدیر عامل شرکت زر گلپایگان گفت: با تلاش و همت کارکنان شرکت زر گلپایگان و حمایت‌های مدیرعامل گروه، این شرکت با اصلاح رویکرد کیفی تولیدات خود توانست مجوز حک نشان استاندارد بر روی دو محصول میل تعادل و میله پیچشی خود را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت کند.

مهدی بهرامی افزود: با حضور تیم جدید مدیریتی در گروه سایپا رویکرد کیفیت محور بیش از گذشته در این شرکت دنبال می‌شود و علاوه بر کسب استانداردهای جدید، ارتقای کیفی محصولات و رضایت مشتری را به همراه داشته است.

او تصریح کرد: این شرکت تولید کننده انواع قطعات فنری، سیستم تعلیق خودروهای سواری شامل فنرلول، میل موج‌گیر، تورشن‌بار و میل کششی یوبولت است که به صورت سالیانه ۴ هزار تن محصول تولید و به بازار عرضه می‌کند.

شرکت فنرسازی زر گلپایگان در سال 1386 در راستای برنامه ها و سیاست های توسعه ای محصول و بازار در شهرستان گلپایگان تأسیس و در سال 1387 این شرکت به بهره برداری رسید که بعنوان واحد نمونه استان اصفهان در سال 1387 و جزء سریعترین پروژه های گروه سایپا در اجرا محسوب گردید. این شرکت انواع قطعات فنری سیستم تعلیق خودروهای سواری شامل فنر لول، میل موجگیر، تورشن بار، میل کششی، یوبولت را با ظرفیت سالیانه 3000 تن تولید می نماید.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=503
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه