خودروهای ناقص در سایت فارس ایران خودرو به صفر رسید

طبق برنامه به صفر رساندن خودروهای ناقص پارکینگ‌های گروه صنعتی ایران خودرو و پس از سایت خزر، سایت فارس این گروه صنعتی موفق به تکمیل و تجاری‌سازی تمامی خودروهای ناقص و کسری‌دار شد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از ایکوپرس– با برنامه‌ریزی صورت گرفته برای فعالیت‌ سایت‌های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در هفته تعطیلات تابستانی برای کاهش خودروهای ناقص و دارای کسری قطعه، سایت فارس موفق به صفر رساندن خودروهای ناقص شد.
بر پایه این گزارش، پارکینگ خودروهای ناقص سایت ایران خودرو کرمانشاه نیز فردا جمعه به صورت کامل خالی خواهد شد و به این ترتیب خودروهای ناقص این سایت نیز به صفر خواهد رسید.
براساس آمار و اطلاعات تکمیل و تجاری‌سازی خودروهای ناقص، با صفر شدن خودروهای ناقص در سه سایت تولیدی خزر، فارس و کرمانشاه، تعداد خودروهای ناقص در گروه صنعتی ایران خودرو وارد کانال ۱۷ هزار شده و تا پایان مردادماه نیز به صفر خواهد رسید.
این گزارش می‌افزاید، با به صفر رسیدن خودروهای ناقص سایت کرمانشاه، تعداد این خودروها در روز هفتم مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، کاهش ۷۴ درصدی را تجربه خواهد کرد.

با صدور 8 فرمان رییس‌جمهوری، خودروسازان داخلی موظف شدند تا نسبت به تکمیل فطعات خودروهای ناقص عمل کرده و شرایط را برای خروج هر چه سریع‌تر خودروهای دپو شده از پارکینگ‌ها فراهم سازند. در ماده‌ای از 8 فرمان رییس جمهمور با تعیین ضرب‌العجل آمده است: می‌بایست نسبت به تامین قطعات مورد نیاز و ترخیص و عرضه فوری خودروهای دپوشده در انبارهای شرکتهای خودروساز به بازار، تا نصب استاندارد، حداکثر ظرف ۲ ماه آینده، اقدام شود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=1620
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه