نمایشگاه خودرو قائم شهر

حضور فردا موتورز در بزرگترین رویداد خودرویی شمال کشور

نوشته شده توسط سرعت پرس

خودروسازی فردا در ادامه حضور خود در رویداد های خودرویی کشور این بار با سبد محصولات خود در بزرگترین رویداد خودروی شمال کشور شرکت می یابد.

فردا موتورز در ادامه حضور خود در رویداد های خودرویی کشور این بار با سبد محصولات خود در بزرگترین رویداد خودروی شمال کشور شرکت می یابد.

سرعت پرس – نمایشگاه خودرو و قطعات مازندران از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ شهریور در شهر قائمشهر برگزار می‌شود؛ در این رویداد بزرگ خودرویی که با حضور بزرگان صنعت خودرو کشور برگزار می شود گروه خودروسازی فردا، جدیدترین محصولات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهد. نمایشگاه خودرو قائمشهر چهارمین مقصد فردا موتورز در رویدادهای خودرویی کشور محسوب می شود و این گروه خودروسازی با سبد کامل محصولات خود در آن شرکت می کند.

پس از حضور پررنگ در نمایشگاه‌های تهران، شیراز و مشهد، اکنون فرداموتورز در نمایشگاه خودرو مازندران حضور قدرتمندی خواهد داشت. این گروه خودروساز حالا با گذشت زمان جایگاه خود را در تولید محصولات سواری، تجاری و ماشین آلات در بین خودروسازان خصوصی تثبیت کرده و در سال‌های پیش رو سعی دارد با معرفی گسترده محصولات و سبدی متنوع سهم بیش تری از بازار پر تقاضای خودرو در اختیار گیرد. فردا موتورز در رویداد پیش رو با خودروهایFMC T5،  SX5، FMC 511 و FMC M4 پذیرایی بازدیدکنندگان خواهد بود. در این نمایشگاه همچنین خودروی M4 که پرآپشن‌ترین خودروی مونتاژی حال حاضر کشور و رقیب خودروهایی چون لاماری ایما محسوب می‌شود، با رنگ‌بندی‌های خاص و جدید به معرض نمایش در خواهد آمد. به نقل از محمدرضا آریان نژاد، معاون بازاریابی گروه خودروسازی فردا، خودرو M4 که یک خودروی لوکس و خانوادگی محسوب میشود، تا دو ماه آینده قیمت‌گذاری و برنامه فروش آن بصورت رسمی اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط:

اولین سری آریزو 6 پرو تحویل مشتریان شد

برگزاری انجمن تكنولوژى برای اولین بار برای مالکان خودروی تیگو8 پرو

آغاز تحویل زودتر از موعد لاماری ایما به مشتریان

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=3401
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه