دومین نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته

حضور آرین دیزل با شك موتو در دومین نمایشگاه بین المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران

شركت آرين دیزل به عنوان یکی از اصلى ترین خودروسازان تجاری کشور با محصولات شک موتو در دومین نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران شرکت می کند.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، شركت آرين ديزل كه اين روزها به عنوان يكى از بازيگران اصلى توليد و عرضه خودروهاى سنگين به حساب مى آيد، به فاصله كمى پس از خضور در بيست و يكمين نمايشگاه بيالمللى خودزر شيراز، از روز ٢٩ خوداد لغايت ٢ تير ماه با محصولات شك موتو در دومین نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران، حضور خواهد يافت.

اولين دوره نمایشگاه تخصصی بتن اماده ،قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران، سال گذشته در تاریخ ۱۰-۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ برگزار شد و حالا قرار است دومين دوره آن با حضور ۹۰ شرکت داخلی در فضایی بالغ بر ۹ هزار متر و  در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شود.

حضور ٩٠ شركت كننده نشان از اهميت اين نمايشگاه براى فعالان و شركت كنندگان در اين حوزه دارد و شركت آرين ديزل نيز با توجه به همين موضوع، بيشترين تمركزش در نمايشگاه بر روى محصولات شك موتو خواهد بود. محصولاتى با كاربرى هاى كشنده، باری، کمپرسی و قابليت نصب ميكسر، بونكر و تانكر كه تعريف كننده كارايى اين محصولات در حوزه صنعت راه و ساختمان است.

حضور پررنگ آرين ديزل در نمايشگاه هاى متعدد با هدف نمايش توانايى هاى شركت در حوزه هاى مختلف صنعتى، حكايت از برنامه ريزى شركت در دست يابى به سهم بيشتر از بازار است. اين شركت تنها در نه ماهه اول سال ١٤٠٢ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، رشد ٨٣ درصدى را تجربه كرده و اين موفقيت در حالى بدست آمده كه اكثر خودروسازان تجارى در همان زمان با رشد منفى روبرو بوده اند.

آرين ديزل در سالن A4 نمايشگاه شهر آفتاب پذيراى بازديدكنندگان و علاقمندان  خواهد بود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=21644
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه