حضور آرين ديزل با جديدترين محصولاتش در نمایشگاه کرمانشاه

شرکت آرین دیزل، تولید و عرضه کننده کامیونت های جک؛ کشنده X5000، کامیون کمپرسی X5000D و کامیون باری X5000L با برند شک موتو از 7 لغایت 10 آذر 1402 در سیزدهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه حضور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس – شرکت آرین دیزل به عنوان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری در ایران، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و محصولات جدید خود را به نمایش می‌گذارد.

آرین دیزل در این نمایشگاه محصولات متنوعی از جمله کامیونت‌های جک با کاربری بالابر و آتش نشانی، کامیون کمپرسی X5000D شک موتو،X5000L  و کشنده X5000 شک موتو را به نمایش خواهد گذاشت.

در این نمایشگاه، دو محصول جدید آرین دیزل، یعنی کامیون 26 تن جفت محور کمپرسی و کامیون 26 تن جفت محور باری، در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این دو محصول با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا، بهینه‌سازی شده‌اند و عملکرد و قابلیت‌های برتری نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار دارند. علاوه بر این، کامیونت‌های جک 8.5 تن، 9 تن و کشنده تک‌محور شک‌موتو X5000 نیز به نمایش گذاشته خواهند شد.

آرین دیزل پیش از این با حضور در نمایشگاه خودروی اصفهان و ارایه خودروهای خود با کاربری های مختلف توانسته بود نظر بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود جلب کند .

شرکت آرین دیزل در سیزدهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه 1402 از 7 آذر به مدت 4 روز، سبد گسترده محصولاتش را در معرض دید عموم بازدیدکنندگان این نمایشگاه معتبر قرار خواهد داد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=16234
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه