تولید کوییک.اس افزایش خواهد یافت

اولویت سایپا درخصوص محصول کوییک.اس بر اتمام خودروهاي ناقص کوییک.اس و افزایش تولید این محصول قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا بنا بر هدف گذاری انجام شده از اواخر سال گذشته، مبنی بر تکمیل تمامی خودروهای ناقص و ادامه این روند درسال جاری، اولویت اولیه خود را درخصوص محصول کوییک.اس با پیروی از همین هدف گذاری، بر اتمام خودروهاي ناقص کوییک.اس گذاشته و قبل از تعطیلات تابستانی به این مهم دست یافت.

این درحالی است که سایپا با وجود مشکلات عدم تامین بعضي از قطعات، خصوصا ECU از سوي شركت داخلي طرف قرارداد با مگاموتور، توانست در سال جاري علاوه بر تکمیل همه خودروهای ناقص کوییک.اس، به موازات با تیراژ محدود، تولید کند كه پيامد آن تحويل بيش از ٣٥٠٠ دستگاه خودروي كوييك.اس از ابتداي سال به مشتريان محترم است.

خاطر نشان می شود برنامه بعدی سایپا افزایش تولید این محصول استراتژیک با یک برنامه افزایشی بوده که در ادامه با بهبود روند تامین، تيراژ روزانه توليد و تحويل به مشتري افزايش خواهد يافت.

قابل ذکر است جهت رضایت مندی مشتریان محترم، برای آن دسته از تعهدات خودروی کوییک.اس که موعد تحویل خودرو با تاخیر مواجه بوده است، خودروی کوییک پیشنهاد شده تا در صورت تمایل نسبت به اجرای تبدیل اقدام و بلافاصله خودروی مشتری تخصیص شود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=2098
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه