تولید اولین مینی ون اينرودز مسافربر دربهمن موتور

دیروز (پنچ شنبه ۲۸ مهر )اولین مینی ون اینرودز مسافربر تکمیل و بلافاصله راهی نمایشگاه خدمات و حمل نقل شهری در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب شد. اينرودز ون كوچك شهرى بهمن موتور، با قابليت چندگانه خود مى تواند خلاء اين بخش از بازار را پر كند.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرسمینی ون ۸ نفره اينرودز در خط تولید بهمن موتور تکمیل و برای اولین بار در غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. دیروز (پنچ شنبه ۲۸ مهر ) اولین مینی ون اینرودز مسافربر تکمیل و بلافاصله راهی نمایشگاه خدمات و حمل نقل شهری در مجتمع نمایشگاهی شهر آفتاب شد.

حضور این مینی ون در کنار سایر محصولات بهمن موتور   با استقبال بازدیدکنندگان و مسوولان شهرداری قرار گرفت و به زودی شاهد ورود این محصول به ناوگان حمل و نقل مسافربری هستیم.

از جمله مشخصات ون اينرودز مسافربری می توان به موتور ۱۵۰۰ سی سی با خداکثر قدرت ۱۰۵ اسب بخار، گیربکس دستی، فرمان برقی، سیستم کنترل کشش و کمکی ترمز، سیستم تشخیص مانع فعال بهمن موتور و دو درب کشویی جهت سهولت تردد سرنشینان اشاره کرد.

گفتنی است در حال حاضر در خط تولید بهمن موتور محصولات دیگنیتی، فیدلیتی، ریسپکت و اينرودز در حال تولید است و با همت دوهزار پرسنل این شرکت تا پایان سال افزایش تولید دوبرابری در بهمن موتور محقق می شود.

اينرودز ون كوچك شهرى بهمن موتور، با قابليت چندگانه خود مى تواند خلا اين بخش از بازار را پر كند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4526
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه