معاون وزیر صنعت، معدن و ‌تجارت در هفدهمین نمایشگاه قطعات

تمجید از اقدامات مثبت ساپکو‌ در راستای مبارزه با قطعات قاچاق

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اقدامات مثبت مجموعه ساپکو در همراهی با برنامه های وزارت صمت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا را زمینه ساز رضایت مردم و خداحافظی با قاچاق کالا و محصولات تقلبی در بازار دانست.

سرعت پرس– محمد مهدی برادران در نخستین روز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات و مجموعه های خودرو تهران، ضمن بازدید از غرفه ساپکو و دستاوردهای زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو، تلاش های شرکت ساپکو‌ و شبکه تامین را در افزایش سهم تولید و رشد و توسعه محصولات صنعت خودروسازی کشور، مثبت ارزیابی کرد.
وی ضمن شایسته خواندن اقدامات مثبت انجام شده در شرکت ساپکو در حمایت از قطعه سازان کوچک و توسعه زنجیره تامین صنعت خودروی کشور گفت: متاسفانه به دلیل عدم وجود زیرساخت جامع در گذشته، اطلاعات در صنعت قطعه سازی بین تولیدکنندگان با یکدیگر و تولیدکنندگان و دولت به درستی مبادله نمی‌شد، اما امروزه با شناسایی ۴۹ هزار قلم‌کالا در قالب ۵۵ گروه، زمینه سازی تامین به موقع کالا و بهره‌مندی از ظرفیت‌های تولید داخل و پیشگیری از ورود کالای قاچاق و تقلبی به چرخه تامین و ‌تولید فراهم شده است.
برادران اقدامات مثبت زنجیره تامین و تولید در گروه صنعتی ایران خودرو در یک سال گذشته را زمینه‌ساز افزایش رضایت عمومی و روند تحول صنعت خودرو دانست.
گفتنی است، هفدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودروی تهران  از تاریخ ۹ آبان ۱۴۰۱ با مشارکت حداکثری قطعه سازان و خودروسازان آغاز به کار کرد.
شرکت ساپکو با هدف تعامل حداکثری  با ذی‌نفعان، مخاطبان و زنجیره تامین مشتریان و معرفی برنامه های طرح تحول دیجیتال، نمایش توانمندی ها و برنامه های خودکفایی تعمیق و توسعه ساخت داخل با هدف کاهش ارزبری به همراه ۱۱۹ سازنده شبکه تامین در این نمایشگاه حضور یافته است.
نخستین روز نمایشگاه با بازدید محمدمهدی برادران ، معاون وزیر صمت و علی اکبر تالارپشتی نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران گروه صنعتی ایران خودرو از غرفه ساپکو همراه بود.
هم‌زمان با هفدهمین نمایشگاه قطعات و مجموعه‌های خودروی تهران، همایش ارتقای سطح بلوغ دیجیتال زنجیره تامین در روزهای دهم و یازدهم آبان ماه ۱۴۰۱ با رویکرد ارتقای سطح بلوغ دیجیتال زنجیره تامین و بررسی ضرورت های تحول دیجیتال آینده صنعت خودرو و قطعه سازی برگزار می‌شود.

منبع: ايكوپرس

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5032
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه