تخفیف‌های دو برابری تسلا

شرکت خودروسازی تسلا با توجه به عدم‌قطعیت اقتصادی، افزایش رقابت و طراحی مجدد مدل اصلی خود در آینده، تخفیف‌ها را روی برخی از خودروهای الکتریکی مدل ۳ جدید دو برابر کرده است.این شرکت همچنین روی مدل Y و سایر خودروهای موجود در فهرست مربوط به بازار ایالات‌ متحده نیز تخفیف ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از وبسایت این شرکت، تخفیف مدل ۳ دو برابر تخفیف ۱۳۰۰دلاری است که کمتر از دو هفته پیش ارائه شد. تسلا همچنین تخفیف‌های نزدیک به ۶۰۰دلار را در برخی از مدل‌های Y از سر گرفت. تسلا تخفیف‌های بیشتری برای برخی خودروهای مدل X و مدل S با قیمت بالاتر نیز ارائه کرد.

تحلیلگران اظهار کردند تسلا در مواجهه با مشکلات اقتصادی، رقابت فزاینده و افزایش تولید، قیمت خودرو را در بسیاری از کشورها کاهش داده است. تسلا در حال بررسی برای عرضه نسخه اصلاح‌شده مدل ۳ خود در سال جاری در ایالات‌ متحده است. این شرکت همچنین ارسال برخی از مدل‌های Y را با سخت‌افزار جدید آغاز کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، گفت این شرکت برای اولین ‌بار تبلیغات را امتحان خواهد کرد. ماسک همچنین هشدار داد که تسلا از اقتصاد جهانی مصون نیست زیرا به گفته او شرایط برای ۱۲ ماه آینده سخت خواهد بود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=10897
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه