بنتلى نسخه پلاگين هايبريد كانتيننتال GT SPEED را معرفى كرد.+ویدئو

بنتلى آخرين مدل كانتيننتال جى تى خود براى سال ٢٠٢٥ را معرفى نمود. اين خودرو، فصل پاييز ٢٠٢٤ روانه خيابان ها خواهد شد.

سرعت پرس– ويدئوى زير يك تيزر تبليغاتى دو دقيقه اى از آخرين مدل معرفى شده از بنتلى كانتيننتال جى تى اسپيد هايبريد است كه آخر امسال روانه خيابانها خواهد شد.

اين بنتلى مجهز به يك موتور ٤ ليترى V8 است كه با يك گيربكس ٨ سرعته دوكلاچه همراه شده است. سيستم انتقال نيرو نيز تمام چرخ بوده و ديفرانسيل آن به يك محدود كننده الكترونيكى لغزش مجهز شده است.

موتور الكتريكى اين بنتلى با تغذيه از يك باترى ٢٥.٩ كيلووات ساعتى -كه در پشت محور عقب نصب شده و در كمتر از ٣ ساعت شارژ مى شود- به تنهايى مى تواند جثه ٢.٥ تنى اين خودرو زيبا و لوكس را با حداكثر سرعت ١٤٠ كيلومتر در ساعت تا ٨٠ كيلومتر مسافت ببرد. البته استفاده از موتور قدرتمند هشت سيلندر، اين مسافت را تا نزديك به ٨٦٠ كيلومتر پيمايش مى رساند كه براى يك خودرو سنگين با موتور ٤ ليترى فوق العاده است.

حرف از وزن خودرو شد، بد نيست بدانيد كه به لطف قرارگيرى باترى ها در پشت محور عقب، توزيع وزن در اين ٤٩:٥١ است. قدرت آن ٧٨٠ اسب بخار و گشتاورش معادل ١٠٠٠ نيوتن متر است! حداكثر سرعت اين موشك لوكس، ٣٣٥ كيلومتر در ساعت است و شتاب صفر تا صدى معادل ٣.٢ ثانيه دارد.

 

رينگ هاى آن ٢٢ اينچى است و رانندگى با آن فوق العاده لذت بخش است. داخل كابين نيز همان چيزى است كه از يك خودرو ٢٣٦ هزار پوندى انتظار داريد: فضايى لوكس و كاملاً با كيفيت.

داخل كابين پر از مواد سنتی، گران‌قیمت و لوکس است و صندلی هايش در ٢٠ جهت قابل تنظیم است. تريم داخلى بنتلی از “الگوی شخصى سازى پيروى مى كند.ضمن اينكه محیط ياد شده را می توان از طریق انتخابی از سه تنظیم صوتی با قدرت هاى متفاوت به صدا در آورد. اكثر تنظيمات داخل خودرو نيز از طريق نمایشگر چرخشی ١٢.٣ اینچی با وضوح بالا انجام مى پذيرد. ناگفته نماند كه ٣٠ گزینه نورپردازی هم براى داخل خودرو قابل انتخاب است. سقف آن تا حداكثر سرعت ٥٠ كيلومتر در ساعت فابلين بلز و بسته شدن دارد و اين فرايند در عرض ٢٩ ثانيه انجام مى شود. قيمت اين بنتلى ١٣٦.٦٠٠ پوند بوده و تا ٤ ماه ديگر در دسترس علاقمندان خواهد بود.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=21994
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه