مدیرعامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو خبر داد:

برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات و مجموعه های خودرو

مدیرعامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو از برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو در نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد و گفت: بیش از 70 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی جهت نمایشگاه قطعات و لوازم خودرو اختصاص یافته که برای اولین بار در این متراژ و مساحت نمایشگاه قطعات برگزار می شود و به نوعی تمام فضای نمایشگاه بین المللی در این حوزه فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس و به نقل از سایپانیوز، جواد مرادی با بیان مطلب فوق افزود: با توجه به توصیه مقام معظم رهبری و نام گذاری امسال بر اساس “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین”، در نمایشگاه حضور شرکت های دانش بنیان چشمگیر است به نحوی که 45 شرکت دانش بنیان بزرگ و فعال در این نمایشگاه حضور دارند. همچنین 600 شرکت داخلی و 55 شرکت خارجی از 11 کشور هلند، ایتالیا، آلمان، ترکیه، هند، چین، امارات، کره جنوبی، تایوان، ژاپن و اندونزی حضور دارند.

مدیرعامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو تاکید کرد: از سفرا و رایزن های اقتصادی کشورهای مختلف هم برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده که با توجه به برگزاری مناسب نمایشگاه تحول خودرو در ماه گذشته، بسیاری از آنها ابراز تمایل به حضور دارند.

او با اشاره به اینکه این نمایشگاه تبلور علمی، صنعتی و نوآوری در حوزه قطعه سازی کشور است گفت: حضور پر شکوه در این نمایشگاه و عرضه دستاوردهای نوین و با کیفیت بیانگر توان و قدرت متخصصان و کارشناسان این حوزه است که در شرایط تحریم ها توانستند نیازهای این صنعت را تامین کنند.

مرادی با اشاره به دستور وزیر صمت در خصوص بررسی موضوع اصالت کالا و استانداردسازی قطعات با هدف جلوگیری از ورود قطعات تقلبی به بازار گفت: با هماهنگی معاونت صنایع وزارت صمت در خصوص حضور قطعه سازان و ارائه محصولاتشان در نمایشگاه، تمامی قطعات باید بر اساس استانداردهای تعریف شده تولید و از وزارت صمت مجوز اصالت کالا و کد رهگیری داشته باشند.

او با اشاره به اینکه رویکرد داشتن اصالت قطعه به تازگی از طرف وزارت صمت به قطعه سازان ابلاغ شده، گفت: بر همین اساس در طول برگزاری نمایشگاه، کارگاه آموزشی با حضور کارشناسان وزارت صمت برای قطعه سازانی که نیاز به آموزش دارند برگزار خواهد شد و به سئوالاتی که احیانا در این حوزه مطرح است پاسخگویی خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو تاکید کرد: با توجه به حضور قطعات تقلبی که در بازار بسیار زیاد است و گاها مخاطرات تصادفی و مالی و جانی برای مردم در پی دارد لذا این طرح مورد موافقت و استقبال قالب قطعه سازان واقع گردیده است.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از 9 الی ۱۲ آبان ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند از ساعت ۸ تا ۱۵ از این نمایشگاه بازدید کنند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4893
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه