برند ام وی ام در راستای رویکرد جدید مارکتینگ خود، با اسپانسرینگ مسابقات تنیس آزاد ۱۰۰۰ امتیازی، این بار پا زمین های تنیس گذاشت.

مسابقات فینال تنیس ۱۰۰۰ امتیازی کاپ ام وی ام ) MVM Open cup) جمعه ۵ ام خرداد ۱۴۰۲ با حضور سرمربی تیم ملی تنیس و مدیر تیم های ملی در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس– در این دوره از مسابقات که از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه آغاز گردید ۳۱۶ ورزشکار شرکت داشتند و در مجموع ۳۵۰ بازی برگزار شد.


در فینال مسابقات سینگل علیرضا یزدانی به مقام نخست و آرش رسولی به مقام دومی دست یافت.همچنین در فینال دوبل نیز تیم آرش سوری و کیارش سوری به مقام قهرمانی و تیم امیرحسین بادی و علی رضوی به مقام نائب قهرمانی رسیدند.
مراسم اهدا جوایز این دوره از مسابقات با حضور دکتر عزیزی رییس فدراسیون تنیس، شاهرخ کشاورز دبیر فدراسیون، اشکان شاپوری مدیر مجموعه نما کلاب و هانی هردانیان مدیر بازاریابی برند ام وی ام برگزار گردید.
مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی کاپ ام وی ام پس از مسابقات اسکی دربندسر دومین حضور ام وی ام در مسابقات ورزش قهرمانی بود که نشان از عزم این برند در بازاریابی ورزشی دارد.

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=10726
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه