شهردار تبریز در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در نمایشگاه تبریز:

برنامه همکاری مشترک با گروه بهمن را در دستور کار داریم

شهردار تبریز گفت: به منظور همکاری با شرکت اسنا تفاهم نامه ای برای خرید ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری منعقد شده است و قراردادهای بعدی را در طرح های آینده با این شرکت در دستور کار قرار داده ایم.

سرعت پرس– یعقوب هوشیار شهردار شهر تبریز در حاشیه مراسم افتتاحیه نمایشگاه خدمات شهری در شهر تبریز با حضور در غرفه گروه بهمن از سبد محصولات این مجموعه بازدید کرد.

هوشیار در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن به انعقاد تفاهم نامه ای با مجموعه اسنا اشاره و بیان داشت: با توجه به ظرفیت تولید گروه بهمن در بخش های مختلف خودروهای سواری و تجاری و بویژه در حوزه تولید اتوبوس شهری؛ ماه گذشته تفاهم نامه ای را در گام اول برای خرید ۹۰۰ دستگاه اتوبوس شهری با شرکت اسنا منعقد کردیم.
شهردار تبریز ابراز امیدواری کرد که این خط تولید و عرضه محصولات به صورت کامل انجام گیرد، تصریح کرد: بعد از پایان اجرای این تفاهم نامه، قراردادهای بعدی را با شرکت اسنا در دستور کار داریم.
وی با اشاره به تنوع محصولات گروه بهمن اظهارداشت: از انجا که گروه بهمن بیشترین سهم بازار و تنوع محصول در خودروهای تجاری را داراست، امیدواریم همکاری های مشترک خوبی میان شهرداری تبریز و گروه بهمن صورت گیرد.

گفتنی است؛ گروه بهمن محصولات خود را در سه گروه سنگین، تجاری و سواری در بازه زمانی 14 الی 17 تیرماه در تبریز به علاقمندان معرفی می کند.

در گروه خودروهای سواری، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت برای اولین بار در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است؛ به همین ترتیب در دسته خودروهای تجاری سبک، خودروی کاپرا و اینرودز معرفی می شود.
بهمن محصولات جدید خود در حوزه خودروهای سنگین را به این نمایشگاه می آورد؛ کامیون 26 تن، FAW 460، فورس 8.5 تن، ایمپاور از جمله خودروهای تجاری و باری هستند که معرفی خواهند شد.
همچنین؛ در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول داشت و خودروی آتش نشانی، مینی بوس پگاسوز، اتوبوس CITY12 در معرض دید قرار گرفته است.
اين شركت در نمایشگاه تبریز برای علاقمندان به موتورسیکلت نیز محصول دارد و طبق اعلام این شرکت، گروه بهمن گزیده ای از تولیدات شرکت ایران دوچرخ را به این نمایشگاه آورده است و دوست داران موتور سیکلت می توانند این محصولات را در نمایشگاه مشاهده کنند.
نمایشگاه تبریز از 14 الی 17 تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی این شهر برگزار و امروز در اولین روز از نمایشگاه با استقبال مردم مواجه شد.
علاقمندان می توانند از ساعت 16 الی 22 از محصولات بهمن در این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=871
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه