خطیبی در نشست با کنکوری‌های خانواده آبی‌پوشان جاده مخصوص

برنامه جامع ایران‌خودرو برای همکاری با نخبگان کشور

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با تاکید بر حمایت از جوانان نخبه و استعدادهای برتر، گفت: توسعه در صنعت خودرو و ایران‌خودرو نیازمند افکار و ایده‌های خلاقانه‌ نخبگان علمی و دانشگاهی است که باید با حمایت، برای به‌کارگیری این ظرفیت‌ها در داخل مرزهای کشور همت گماشت.

به گزارش سرعت پرس و به نقل از  ایکوپرس– مهدی خطیبی در مراسم تجلیل از فرزندان نخبه دارای رتبه‌های برتر کنکور ۱۴۰۱ کارکنان ایران خودرو، خطاب به این نخبگان و استعدادهای برتر کشور تاکید کرد: مدیریت آینده کشور و پیشرفت آن با شما جوانان است، اگر با کیفیت زندگی و تحصیل کنید، حتما دیده خواهید شد.
وی با بیان این‌که نباید به خود اجازه دهید که افکار منفی، سد راه پیشرفت و شکوفایی شما شود، گفت: ایران‌خودرو برنامه‌ای جامع، مشخص و دارای خروجی به تفکیک رشته تحصیلی فرزندان دارای رتبه های برتر کنکور کارکنان طراحی و تدوین خواهد کرد تا آن‌ها در دوران تحصیل مورد حمایت قرار گیرند، ایران خودرو به فارغ التحصیلان در تمامی رشته ها اعم از مهندسی، پزشکی، هنر و… نیازمند است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از رتبه‌های برتر رشته هنر خواست تا پیشنهادات خود در زمینه نام‌گذاری محصول جدید ایران خودرو با کد پروژه TF21 را ارایه دهند.

دعوت به همکاری با شرکت تام
در ادامه، کیوان وزیری، مدیرعامل شرکت تام ایران خودرو، با بیان این‌که هم خود افراد نخبه و هم ما در مجموعه گروه صنعتی ایران خودرو باید ارزش این برتر و نخبه بودن را بدانیم و این یک تعامل دو سویه است، عنوان کرد: امسال سال دانش بنیان معرفی شده است، لذا به عنوان مدیرعامل شرکت تام و حسب وظیفه ملی و انسانی خود اعلام می کنم تمامی عزیزانی که در این جلسه حاضر هستند، از ترم پنجم دانشگاه در رشته‌های برق، مکانیک، عمران و صنایع، می‌توانند با هلدینگ شرکت تام که دارای مجموعه‌های متعددی است، به عنوان نیروی کارآموز، ساعتی و… فعالیت و همکاری کنند.
مدیرعامل شرکت تام ایران خودرو با تاکید بر این‌که ارزش های خود را بدانید و این ارزش را مهندسی کنید، بیان کرد: اجازه ندهید از این ارزش به هیچ عنوان کاسته شود.

حمایت برای خدمت‌گزاری به کشور
علی اکبر مرادعباسی، معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو نیز، گفت: داشتن همکارانی که چنین فرزندان نخبه ای تربیت کرده اند، مایه افتخار این خودروساز است. ایران خودرو تلاش های فرزندان کارکنان را می بیند و از آن‌ها حمایت می‌کند تا در آینده خدمت‌گزار کشور باشند.
وی با تاکید بر این‌که در تمامی مراحل تحصیل از شما حمایت می کنیم تا فرهنگ دانش را ترویج دهیم، اظهار کرد: در زمینه اشتغال نیز می‌توانید با فعالیت در مجموعه‌های دانش بنیان گروه صنعتی ایران خودرو، در جهت پیشرفت صنعت کشور موثر واقع شوید.
معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو با بیان این‌که در دوران سخت تحریم‌ها، توانستیم به کمک نیروهای نخبه، دانش بنیان و دانشگاهی، فشارها را کم‌رنگ کنیم، بیان کرد: قطعا اندیشه و دانش شما می‌تواند برای حرکت در مسیر پیشرفت بیش از پیش به ما کمک کند، شما نسل آینده صنعت کشور هستید و با بهره گیری از ظرفیت و توانمندی های شما می توانیم مشکلات این حوزه را مرتفع کنیم.
وی با اشاره به این‌که گروه صنعتی ایران خودرو با استفاده از امکان سرباز صنعت می‌تواند کمک کند تا فرزندان دارای رتبه های برتر کارکنان، مدت زمان خدمت سربازی را نیز صرف کمک به ارتقای دانش این مجموعه و صنعت خودروی کشور کنند، عنوان کرد: هم چنین می‌توانید در دوران تحصیل خود نیز به صورت ساعتی و کارآموزی با این مجموعه صنعتی و شرکت های دانش بنیان زیر مجموعه آن نظیر جتکو و تام، همکاری داشته باشید.

ایران خودرو در مسیر تحقق شعار سال
حجت الاسلام هاشم اله یارپور، مشاور فرهنگی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در این نشست، با اشاره به شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»، اظهار داشت: مدیرعامل ارشد ایران خودرو با همکاری با مجموعه‌های دانش‌بنیان و دانشگاهی در جهت توسعه این خودروساز و دعوت از فرزندان نخبه کارکنان و ارایه پیشنهاد همکاری با آنها، عملا اثبات کرد که ایران‌خودرو در مسیر تحقق شعار سال و توجه به موضوع علمی و نخبگی وحرکت در مسیر فرامین مقام معظم رهبری‌ است.
وی افزود: امروز که مورد حمله و هجمه‌های متعددی از سوی دشمنان کشور و نظام هستیم، شما نخبگان پرچم‌دار علمی و دانشگاهی کشور بوده و مایه افتخار و مباهات خانواده ایران‌خودرو و نظام اسلامی هستید.
در انتها، بالاترین رتبه دار کنکور سال ۱۴۰۱ در میان فرزندان کارکنان، به نمایندگی از سایر افراد حاضر، به طرح دغدغه های جوانان و نخبگان کشور در خصوص اشتغال پرداخت و درخواست کرد تا ایران خودرو برای تمامی فارغ التحصیلان رشته‌های گوناگون فرصت کار و خدمت به کشور را فراهم کند.
گفتنی است، در پایان این نشست که برای اولین در این شرکت برگزار شد، ضمن تقدیر از فرزندان کارکنان که از برگزیدگان کنکور سال ۱۴۰۱ به شمار می روند، از خطوط تولید ایران خودرو بازدید به عمل آمد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4636
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه