استقبال از تابستان:

با طرح تابستانى بهمن موتور

در طرح تابستانى 50 درصد تخفیف برای اجرت سرویس‌های دوره‌ای ویژه خودروهای دارای گارانتی در نظر گرفته شده است


به گزارش پايگاه اطلاع رسانى سرعت پرس،  طرح تابستانى بهمن موتور از 20 خرداد تا 1 تیرماه اجرا می‌شود و خودروهای فیدلیتی، دیگنیتی، ریسپکت، مزدا 3 جدید، هاوال، کاپرا، کارا، اینرودز و بسترن شامل این طرح هستند.
اجرت رایگان انجام سرویس و بازدید خودروهای بدون گارانتی در طرح تابستانی 1402 شامل بازدید کولر، سیتسم خنک کاری موتور، سیستم سوخت رسانی، سیستم ترمز، بررسی نشتی و سطح سیالات است.
در این طرح 50 درصد تخفیف برای اجرت سرویس‌های دوره‌ای ویژه خودروهای دارای گارانتی در نظر گرفته شده و همچنین 50 درصد تخفیف در اجرت تعویض قطعات مربوط به طرح شامل کندانسور و کمپرسور کولر، تسمه کولر، پمپ بنزین، رادیاتور و فن رادیاتور در نظر گرفته شده است.
قطعات طرح شامل روغن و روانکارها، فیلترها، کمپرسور و کندانسور کولر، تسمه دینام و کولر، پمپ بنزین، رادیواتور و فن رادیاتور دارای 15 درصد تخفیف می باشد.
بهمن موتور با اجرای طرح‌های دوره‌ای متناسب با شرایط هر فصل، تمهیداتی را در راستای رفاه مشتریان خود در نظر می‌گیرد و قطعات ضروری هر فصل را مورد بازدید قرار می‌دهد. مشارکت مشتریان در این طرح عمر خودرو را افزایش داده و هزینه‌های نگهداری آن را نیز کاهش می‌دهد.
ضمناً با مشارکت در طرح تابستانى می توانید یکی از برندگان ما در قرعه کشی طرح تابستان 1402 باشید.
مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 48027-021 تماس گرفته یا از طریق سایت bahman.ir در جریان آخرین اخبار گروه بهمن قرار بگیرند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=11108
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه