اینرودز ، تنها کارگو ون (کامپکت) موجود در بازار + ویدئو

اینرودز را باید تنها کارگو ون کامپکت موجود در بازار ایران دانست که با سایز و قواره‌ای مناسب، قابلیت و ظرفیت بسیار بالایی برای حمل و نقل سبک شهری و بین‌شهری دارد.

سرعت پرس– اینرودز را باید تنها کارگو ون (کامپکت) موجود در بازار ایران دانست که با سایز و قواره‌ای مناسب، قابلیت و ظرفیت بسیار بالایی برای حمل و نقل سبک شهری و بین‌شهری دارد. این ون چندمنظوره با قیمت‌گذاری مناسب بهمن موتور، طیف وسیعی از خریداران را پوشش داده و نقش تعیین‌کننده‌ای در حمل و نقل تجاری و مسافری بازی خواهد کرد.

امروزه شهرها گسترده شده‌اند و در شرکت‌های بزرگ، کار توزیع تبدیل به یک واحد مستقل و قدرتمند شده است. چنین ماموریتی با وانت ممکن نیست و در حقیقت اشکال کار وانت‌های قدیمی برای کسب و کارها انعطاف ناپذیر بودن آنها بود.
با ظهور نسل جدید ون‌های باری در دنیا فضای این نوع مشاغل تغییر کرد. در دنیا ون‌هایی به بازار عرضه شده که تنوع کاربری دارند. در حقیقت در کاربری انعطاف پذیر هستند. امروزه بسیاری از کشورهای توسعه یافته از این ون‌های باری در شرکت‌های حمل و نقل بار کوچک مقیاس استفاده می‌کنند. واحدهای توزیع کالا فروشگاه‌های اینترنتی، شرکت‌های خدمات ساختمان مانند شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ساختمان و… یا شرکت‌های پست خصوصی و دولتی و… از مشتریان عمده این نوع محصولات هستند.
اهمیت این خودروها در آن است که  انعطاف پذیر هستند و برای کسب و کارهای خلاقانه قابل استفاده هستند. چنانچه به کشورهای توریستی سفر کنید، خواهید دید که با تغییراتی جزئی در همین ون‌ها آنها را حتی تبدیل به یک اغذیه فروشی سیار، خودروی کمپ و یا مانند آن کرده‌اند.

مشخصات فنی:
موتور ۱.۵ لیتر با خروجی ۱۰۵ اسب بخار
گشتاور ۱۴۰ نیوتن متر
گیربکس پنج سرعته دستی
ترمزهای جلو دیسکی
ترمز عقب کاسه ای
دارای TCSو ESP
فرمان برقی
حمل بار ۷۲۵ کیلوگرم
دو کیسه هوا
سیستم مالتی مدیا ۹ اینچی
دوربین دنده عقب
چراغ روشنایی در روز و…

از #اینرودز می‌توان برای حمل بار استفاده کرد. همچنین با توجه به ابعاد مناسبی که دارد بسیار کاربردی است و قابلیت دیزاین به کاربری‌های مختلف را داراست.

 

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5380
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه