اکسید؛ برند لوکس و مورد ستایش در عرصه جهانی

اکسید استوارتر از همیشه به مسیرش ادامه می‌دهد و پا به بازارهای بیشتری می‌گذارد. حضوری که با هیجان و سروصدای زیادی همراه خواهد بود.

سرعت پرس– در 18 آوریل، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودروشانگهای در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های ملی این شهربرگزار شد و اکسید با محصولات جدیدش که بر پایه انرژی وفناوری‌هایجدید توسعه یافته‌اند در این رویداد صنعتی شرکت کرد؛ حضوری که نزدیک به هزار مخاطب خارج از کشوررا به خود جذب کرد. این برند لوکس، به عنوان برندی تازه وارد در جهان خودروهای های-‌تک، تاکنون در صحنه بین‌المللی دربسیاری از کشورها مورد تحسین و اعتماد کاربران قرارگرفته است.

 

اکسید از زمان پیدایش، شکستن الگوهای موجود را هدف ایده‌آل خود تعریف کرده و برای درخشش در صحنه جهانی آماده شده است. محصولات این برند لوکس توانسته‌اند تاکنون جوایز جهانی قابل‌توجهی دریافت کنند و در بازارهای سراسر جهان به عنوان خودروهایی لوکس شناخته شوند. سفیر برند اکسید، آیدین ایمبتوف، فضانورد قزاقستانی، درخصوص درباره اکسید می‌گوید:

«کاوشگری این برند در جهان خودرو، همچون کاوشگری درصنعت هوافضاست»

در کویت، اکسید توانسته توجه کل صنعت را به خود جلب کند. در حرکتی جالب در این کشور، تلاش شد تصویر این برند از طریق اهدای خودرو به 18 سفیر برند متشکل از قهرمانان المپیک، دارندگان رکورد جهانی گینس، مخترعان و مهندسان صنعت فضایی به نمایش گذاشته شود.

اکسید تا امروز هیچ تلاشی برای معرفی برند خود در جهان را فروگذار نکرده است و در تمامی بازارها حضوری فعال داشته است. به طور مثلاً در قزاقستان، این برند لوکس با حمایت مالی از مجمع تجاری آلماتی فورچون توانسته تأثیرقابل‌توجهی بر قشر هدف خود بگذارد و جای پای خود را بازکند.

در ازبکستان، کارخانه اکسید یکی از مدرن‌ترین کارخانه‌های خودروسازی در منطقه خواهد بود و از فناوری پیشرفته و تجهیزات پیشرفته برای مونتاژ خودرو باکیفیت بالا و رعایت بالاترین استانداردهای کیفی و ایمنی بهره می‌برد. افتتاح کارخانه این برند لوکس در ازبکستان به توسعه صنعت خودروسازی در منطقه، ایجاد مشاغل جدید و افزایش رشد اقتصادی کمک کرده‌است.

در عربستان، این برند لوکس نه‌تنها در جشنواره بین‌المللی شاهین ظاهر شد، بلکه فعالانه به سیاست‌های حفاظت از حیات‌وحش و محیط‌ زیست این کشور پیوسته و  کمک‌های مهمی به حفظ میراث فرهنگی در این کشور کرده است.

در قطر، اکسید در جام جهانی حضوری ویژه داشت و در شور اشتیاق طرفداران فوتبال از سراسر جهان سهیم شد. ضمن اینکه در این کشور و در طول مسابقات،  همکاری گسترده‌ای با رسانه‌ها داشت.

اکسید در شیلی نیز بیش از 300 برنامه در حوزه مد و فشن برگزار کرده است. این برند لوکس همچنین به شریک رسمی Chile Golf تبدیل‌شده و از فعالیت‌ها و تیم‌های POLO Club حمایت می‌کند. اکسید با Las Condes Design، CranBerry Chic ،Spanish Chamber of Commerce و CranBerry Chic همکاری می‌کند تا به کاربران اجازه دهد عملکرد خودروها را بهتر لمس کنند و با این برند ارتباط بگیرند.

اکسید از همان بدو تولد، با کمک گرفتن از نمادهای بین‌المللی به عنوان بخشی از DNA خود، به سمت صحنه‌های جهانی شتاب گرفته است و تحسین‌های زیادی را به خود جلب کرده است. این برند لوکس استوارتر از همیشه به مسیرش ادامه می‌دهد و پا به بازارهای بیشتری می‌گذارد. حضوری که با هیجان و سروصدای زیادی همراه خواهد بود. نظر شما درباره این برند چیست؟

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=10828
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه