طره فروش نقدى و اعتبارى بهمن موتور:

اطلاعیه فروش نقدی و اعتباری وانت كارا

بهمن موتور با صدور اطلاعیه‌ای از طرح فروش نقدی و اعتباری «وانت کارا» خبر داد. بر همین اساس وانت کارا تیپ۴، در دو طرح تک کابین و دو کابین به فروش خواهد رسید.

 


بهمن موتور از طرح فروش نقدی و اعتباری «وانت کارا» خبر داد. بر همین اساس وانت كارا تیپ۴، در دو طرح تک کابین و دو کابین به فروش خواهد رسید.

به گزارش پا يگاه خبرى سرعت پرس، بهمن موتور با صدور اطلاعیه‌ای از طرح فروش نقدی و اعتباری وانت كارا  خبر داد. بر همین اساس وانت كارا تیپ۴، در دو طرح تک کابین و دو کابین به فروش خواهد رسید.
متقاضیان این محصول می‌توانند از ساعت ده صبح سی‌ام مهر ماه تا ساعت ۱۶ یا تکمیل ظرفیت نسبت به ثبت نام در سامانه آنلاین bahman.iranecar.ir اقدام کنند.
طبق اطلاعیه این ه قیمت نقدی وانت كارا تیپ۴ تک کابین ۳۲۵ میلیون تومان و نوع دوکابین همین محصول ۳۳۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان تعیین گردیده است.
در این اطلاعیه فروش نقدی-اعتباری نیز در نظر گرفته شده است. در طرح نقدی-اعتباری مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۹۵میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت و مابقی قیمت خودرو را با شرایط اقساط ۱۲ ماهه یا ۱۸ ماهه پرداخت کنند.

موعد تحویل این خودروها هفته سوم آذر اعلام شده و همچنین امکان واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر (صلح) امکان پذیر نیست.
وانت كارا تک کابین و دو کابین با حجم موتور ۲۰۰۰cc و سیستم سوخت‌رسانی انژکتور با چهارسیلندر دارای ایربگ راننده و سرنشین است. این خودرو مجهز به سیستم ضدسرقت ایمبولایزر طراحی شده است. همچنین خودروی مذکور دارای سیستم تهویه مطبوع و رینگ فولادی است.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4522
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه