در حاشیه بازدید چمران از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل:

از افزایش تولید اتوبوس های داخلی استقبال می کنیم

رئیس شورای شهر تهران ديروز درحاشیه افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری از غرفه گروه بهمن بازدید کرد.

 

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از غرفه گروه بهمن در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری در شهر آفتاب در خصوص استفاده از ظرفیت شرکت های خصوصی در نوسازی ناوگان اتوبوس رانى گفت: با وجود شرکت هایی همچون گروه بهمن و امکان تولید در کشور، متاسفانه بیش از یک دهه است که شهرداری تهران در راستای توسعه نوسازی ناوگان اتوبوس رانى هیچ محصولی از شرکت های تولید کننده خریداری نکرده است.
وی با بیان اینکه میزان نیاز برای خرید اتوبوس شهری بیش از ظرفیت تولید شرکت های داخلی است؛ بیان داشت: در این مساله حتی بخش خصوصی پیشنهاد کرد که تا رسیدن به ظرفیت تولید شرکت های داخلی به تقاضای مورد نیاز واردات صورت بگیرد؛ این درحالی است که به هیچ عنوان شهرداری و شورای شهر حتی پیشنهاد یا متولی واردات اتوبوس نبوده است‌ و اصرار بر استفاده از ظرفیت تولید کشور را داریم.
رییس شورای شهر ضمن استقبال از وجود تنوع در ارایه کاربری‌های مربوط به خدمات شهری در غرفه بهمن گفت: باعث خرسندی است که در کشور همچین ظرفیتی وجود دارد.
چمران با بیان اینکه اگر شرکت های داخلی بتوانند نیاز داخل در موضوع بحث اتوبوس شهری را تامین کنند هیچ اصراری به واردات نداریم؛ اظهارداشت: اگر شرکت های داخلی بتوانند تا پایان سال جاری حدود ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس را تامین کنند، قطعا استقبال خواهیم کرد‌.
گفتنی است؛ گروه بهمن محصولات خود را در حوزه خودروهای تجاری و خدمات شهری در بازه زمانی ۲۷ الی ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۱ در هجدهمین نمایشگاه حمل و نقل، عمران و خدمات شهری در شهرآفتاب به علاقمندان معرفی می کند. ون باری اینرودز، مینی بوس پگاسوس، فورس 8.5 تن، امپاور و کشنده ۴۶۰ از جمله خودروهای تجاری و باری هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.
همچنین؛ در حوزه خودروهای خدمات شهری و حمل و نقل شهری نیز گروه بهمن محصول دارد و کاربری هایی همچون آتش نشانی، حمل زباله و ایزوله و اتوبوس CITY12 در معرض دید قرار گرفت.
بهمن در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برای علاقمندان به موتورسیکلت نیز محصول دارد و دوست داران موتور سیکلت و موتورهای چهار چرخ می توانند این محصولات را در نمایشگاه مشاهده کنند.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=4512
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه