بيست و يكمين نمايشگاه بين المللى خودرو شيراز:

آرين ديزل و حضور در شيراز

آرين ديزل به عنوان يكى از فعال ترين خودروسازان حوزه خودروهاى تجارى، ضمن نمايش تمام محصولات خود در شيراز، امكان تست و رانندگى اين محصولات را براى بازديدكنندگان و علاقمندان در نمايشگاه فراهم ساخت.

سرعت پرسشركت آرين ديزل عرضه كننده كاميونت هاى چند كاربره جك JAC و كاميون و كشنده هاى شك موتو shacmoto در نمايشگاه خودرو شيراز نيز حضورى پر رنگ داشت.

امروز جمعه ٢٥ خرداد، آخرين روز از بيست و يكيمين دوره نمايشگاه بينالمللى خودرو شيراز است و شركت آرين ديزل به عنوان يكى از فعال ترين خودروسازان حوزه خودروهاى تجارى، ضمن نمايش تمام محصولات خود در شيراز، امكان تست و رانندگى اين محصولات را براى بازديدكنندگان و علاقمندان در نمايشگاه فراهم ساخت.

شركت آرين ديزل كه در حال حاضر سهم قابل توجهى از توليد و عرضه خودروهاى تجارى را در اختيار دارد با ساخت كاميونت هاى جك دركاربرى هاى گوناگون و توليد كاميون، كمپرسى و كشنده ايكس ٥٠٠٠شك موتو، طيف گسترده اى از توليد خودروهاى تجارى را در اختيار  دارد. 

اين شركت با حضور در اكثر نمايشگاه هاى مختلف خودرو  ضمن نمايش محصولات خود در كاربرى هاى گوناگون، حضورى فعال درعرصه خودروهاى تجارى دارد. آنها به فاصله كمى قبل از برگزارى نمايشگاه خودرو شيراز در نمايشگاه كيش و صنعت نفت تهران حضور يافته و بعد از شيراز نيز به دومین نمایشگاه بین‌المللی بتن آماده، قطعات بتنی وصنایع وابسته ایران مى روند كه از ٢٩ خرداد لغايت يكم تيرماه در شهرآفتاب تهران برگزار مى شود. نمایشگاه تخصصی بتن آماده، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران بزرگترین و مهم ترین رویداد در حوزه صنعت سیمان و بتن ایران است.

فراهم ساختن امكان تست درايو براى علاقمندان به خودروهاى كار و تجارى يكى از برنامه جذاب در نمايشگاه شيراز بود كه با استقبال فراوانى از سوى بازديدكنندگان روبرو شد.

آرين ديزل با حضور در نمايشگاه هاى مختلف خودرويى، تلاش مى كند تا به عنوان يكى از تاثيرگذارترين خودروسازان حوزه كار و تجارى، ارتباطى مستمر با فعالان اين بخش داشته باشد.

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=21505
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه