یک هفته تا قرعه‌کشی بزرگ فونیکس

آخرین جام جهانی رونالدو و مسی با فونیکس

با خرید هر یک از محصولات فونیکس شامل تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو، ضمن بهره‌مندی از خودرویی مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا، برنده سفر به جام جهانی 2022 قطر باشید.


سرعت پرس– کمتر از یک ماه تا شروع بزرگترین رویداد از پرطرفدارترین ورزش دنیا باقی مانده است. رویدادی بزرگ که جهان را معطوف به تماشای خود می‌کند و همه درباره آن حرف خواهند زد. هیجانی بی بدیل که هر لحظه در دل هواداران فوتبال بیشتر می‌شود و منتظر هستند سرنوشت جامی که محل برگزاری آن از همیشه به ایران نزدیک‌تر است را به نظاره بنشینند. اهالی فوتبال، بهتر می‌دانند که تماشای فوتبال در خانه تا تجربه حال و هوای استادیوم‌ها چقدر متفاوت است؛ به ویژه تجربه سفر و حضور در جشنواره‌ای که ملیت‌های مختلف را کنار هم جمع می‌کند و آخرین جام جهانی قطر برای ستاره‌هایی مثلرونالدو و مسی خواهد بود. برای این تجربه کم نظیر، فونیکس با شما همراه است.

برند فونیکس که با محصولات لوکس در بازار خودرو ایران شناخته می‌شود، در جشنواره جام جهانی، خریداران این محصولات را به قید قرعه راهی قطر خواهد کرد.

در فاصله یک هفته تا قرعه‌کشی برای شرکت در بزرگترین رویداد فوتبالی جهان، با خرید تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو، یا آریزو 6 پرو می‌توانید شانس خود را برای سفر به قطر و تجربه هیجان حضور در جام جهانی امتحان کنید.

جزئیات پکیج سفر به جام جهانی قطر در این جشنواره به شرح زیر است:

بلیط رفت و برگشت به قطر
تماشای بازی ایران و ایالات متحده (8 آذر)
اقامت در هتل

برای خرید هر یک از محصولات فونیکس و شرکت در قرعه‌کشی تنها تا 15 آّبان فرصت باقی‌ست.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت فونیکس مراجعه نمایید:

yun.ir/worldcup

 

 

لینک کوتاه: https://soratpress.ir/?p=5013
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه