پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

ایربگ‌های جدیدی که برای محافظت از بدن یک فضای ایمن ایجاد می‌کنند.

22/دی/1399 - 13:14 این ایربگ که از آن به "محفظه قابل استقرار سرنشین" یاد می‌شود‌، دقیقاً همان چیزی است که نامیده می‌شود: یک محفظه ایجاد شده از کیسه‌های هوا که قرار است در هنگام برخورد از هر زاویه‌ای بدن سرنشین را محافظت کند.

بندهایی که جان شما را نجات می‌دهد.

20/دی/1399 - 13:02 مخترعین و مبتکرین همواره به دنبال این هستند تا با حفظ امنیت بیشتر در ترافیک، راه‌هایی برای بهتر کردن زندگی ما پیدا کنند. یکی‌از جدیدترین اختراعات هم تولید بندهای نورانی است که برای کفش‌ دوچرخه‌سواران، موتورسواران و حتی دونده‌ها طراحی شده است.

ولوو و بازی‌های ویدئویی

23/آذر/1399 - 11:14 ولوو همواره در خط مقدم ایمنی خودرو پیشتاز بوده و آخرین نوآوری آن‌ها هم استفاده از تکنولوژی‌های روز بازی‌های رایانه‌ای در توسعه و آزمایش تجهیزات جدید ایمنی بوده است.

تفاوت‌های اساسی بین موتورهای LT1 و LT2 در چیست؟

15/آذر/1399 - 15:05 کوروت با به اختصار همان "وت" یکی از شناخته‌شده‌ و پرطرفدارترین خودروهای اسپرت آمریکایی در تمام ادوار است، خودرویی بسیاز زیبا که از سال 1953 در طی شصت سال، در هشت نسل مختلف ساخته و عرضه شده و همواره نماد ماجراجویی آمریکایی بوده است. همانطور هم که اطلاع دارید آخرین نسل یا همان C8 نیز با جدیدترین‌ و رادیکال‌ترین تغییرات از جمله نصب موتور در پشت سر راننده، راهی بازار شده است. اما موتور LT2 جدید نسبت به موتور قبلی چقدر متفاوت است؟
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها