پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

آمریکایی‌ها چگونه رکورد سرعت را شکستند؟

06/آبان/1399 - 15:40 در تاریخ 2 آگوست سال 2019 کمپانی بوگاتی رکورد حداکثر سرعت‌ تازه‌ای ثبت کرد و در پیست اختصاصی فولکس‌واگن با شیرون سوپر اسپرت، توانست به حداکثر سرعت 490 کیلومتر در ساعت دست یابد. مسابقه برای رکورد شکنی اما همچنان ادامه دارد

به این می‌گویند: هیبت

05/آبان/1399 - 10:48 کسب استانداردهای آلایندگی برای موتورسیکلت‌ها در اروپا به مراتب راحت‌تر از کسب استاندارد برای اتومبیل است

آشنایی با انواع روغن موتور و کاربرد آن در خودرو

30/مهر/1399 - 11:32 امدادخودرو ایران همواره در ارائه خدمات امدادی و فنی به مشتریان هر یک از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو پیشتاز بوده است. این شرکت با ارائه انواع خدمات در صدد ایجاد شرایطی است که مشتریان بتوانند با صرف کم‌ترین زمان و پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه از خدمات و سرویس‌های ارائه شده به راحتی استفاده کنند.

بروز رسانى بزرگ سيستم عامل OTA ب‌ام‌و

29/مهر/1399 - 14:20 به تازگی ب‌ام‌و بروز‌رسانى بزرگی را در سیستم‌های عامل خود پیاده کرده که ویژگی‌ و مزیت‌های جدیدی را از حیث ارتقای نرم‌افزاری براى رانندگان به ارمغان آورده است.‌ بزرگترین و گسترده‌ترین ارتقاى رايگان در بين خودروسازان ‌نامى دنيا که اين خودروساز آلمانی برنامه آن را از يكى دو ماه پيش (از ماه ٧ ميلادى) آغاز نموده است.

در ایستگاه‌های شارژ جدید هم ماشین‌تان شارژ می‌شود و هم خودتان!

15/مهر/1399 - 12:16 این روزها با فراگیر شدن استفاده از وسایل حمل و نقلیه(الکتریکی) با آلایندگی صفر، ایستگاه‌های شارژ این اتومبیل‌ها نیز روزبروز در حال زیاد شدن هستند و بالطبع هر از گاهی شاهد احداث ایستگاه‌هایی جدید به منظور شارژ هستیم. با توجه به همین موضوع یک استودیوی معماری، طرحی را ارائه کرده که هدف آن نه فقط شارژ خودروهای برقی، بلکه خود رانندگان نیز می‌باشد!
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها