پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

دانستنی‌هايی مهم از روغن موتور

29/تير/1400 - 15:18 روغن موتورها به عنوان سیال‌های روان‌کننده قطعات درگیر در درون موتور، یکی از مهم‌ترین محصولات مصرفی برای خودروها به حساب می‌آیند که نوع و کیفیت آنها تاثیری مستقیم در طول عمر موتور خودروها دارند. جدای از کیفیت روغن موتور مصرفی آنچه که در کارکرد صحیح موتور بسیار حائز اهمیت می‌باشد، استفاده از مناسب‌ترین روغن با توجه به نوع اتومبيل و شرايط جغرافيايي است که موتور خودرو در آن کار می‌کند.

استلانتیس نیامده، بدنبال تولید مدل‌های تمام برقی است

20/تير/1400 - 15:52 استلانتیس قرار است تمرکز خود را کاملاً بر روی تولید خودروهای برقی بگذارد. این گروه خودروسازی تا سال 2025 بیش از 30 میلیارد دلار بر روی تولید خودروهای برقی سرمایه گذاری خواهد کرد. آینده از آن خودروهای برقی است.

EQS و EQB دو محصول جدید مرسدس

01/ارديبهشت/1400 - 13:10 مرسدس بنز به تازگی و به فاصله کمی از هم دو محصول جدید خود به نام‌های EQS و EQB را معرفی کرده و در ادامه از مدل‌های دیگری رونمایی خواهد کرد که نشان از تغییر سیاست‌های تولیدی این خودروساز در آینده دارد. ‌دو خودرو در در دو رده متفاوت سدا‌ن لوکس و اس‌یو‌وی میدسایز که معرفی آنها نشانگر تغییر اساسی نگرش خودروسازان بزرگ دنیا به تولید خودرو در دهه آینده دارد. پس از تسلا که بواقع آن را باید سردمدار تولید خودروهای برقی دانست، حالا نه تنها مرسدس بلکه پورشه، ب‌ام‌و، جگواور، ولوو، نیسان، رنو و ....دیگر خودروسازان هم یا مدل‌هایی را آماده برای ورود به دنیای خودروهای برقی دارند و یا درصدد عرضه محصول در یکی دو سال آینده هستند.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها