پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

دیفندر قدیم یا جدید؟

30/مهر/1399 - 13:36 لندرور حتماً می‌دانسته که با معرفی یک Defender جدید آنهم با چهره‌ای کاملا متفاوت، بحث و جدال‌های زیادی را به راه خواهد انداخت، درواقع با توجه به اینکه مدل قدیمی طرفداران متعصب خود را داشت، ارائه یک مدل جدید با ساختاری متفاوت همه را شوکه کرد.

‌آیا استایل لامبورگینی تکراری و خسته کننده شده است؟

29/مهر/1399 - 15:37 بیایید یکم راجع به ترکیب محصولات لامبورگینی حرف بزنیم. آیا به نظر شما این روزها وقتی به یک لامبورگینی نگاه می‌کنید ترکیب آن را خسته‌کننده و تکراری نمی‌بینید؟ بله این انتقادی است که این روزها بسیاری از کارشناسان نسبت به طراحی و استایل محصولات لامبورگینی وارد می‌کنند.

3 در یک!

21/مهر/1399 - 12:37 استفاده از ویتو در 3 نوع کاربری، ناخودآگاه شما را به یاد 3 in 1 کافی میکس‌های نسله می‌اندازد

ژن غربى یا شرقی؟

12/مهر/1399 - 15:05 مقایسه‌ای بین دو سدان متوسط نیمه‌لوکس موجود در کشور که البته با قیمت‌های فعلی دیگر نمی‌توان نام نیمه‌لوکس را بر آنها گذاشت! مقایسه‌ای بین رنو تلیسمان (نسخه E3) مونتاژ کره اما با ژنی اروپایی و کیا اپتیما اصالتاً کره‌ای.

بوی نويى داخل خودرو، خوب یا بد؟!

26/شهريور/1399 - 15:09 برای خیلی از مردم «بوی خودروی نو» بویی خوشایند و دلپذیر است. این بو در برخی خودروها ماندگاری بیشتر و در برخی دیگر عمر کمتری دارند. بویی متفاوت که برای برخی آنقدر خوشایند است که تلاش می‌کنند همچنان در درون خودرویشان مانگار باشد و برای برخی آنقدر ناراحت کننده که بدنبال رفع هر چه سریعتر آن هستند. جالب اينكه بوی "نو"یی خودرو برای برخی آنقدر مهم است که برخی تولیدکنندگان اسپرى هاى خوشبو كننده درون خودرو، مواد خوشبوكننده اى را تولید می‌کنند که بوى نوييى خودرو مى دهد!
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها