پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

بن لادن از این ماشین متنفر است !

02/مرداد/1399 - 12:15 بدون شک، دهه گذشته میلادی، برای صنعت خودروسازی یکی از تاثیرگذارترین سال‌های عمر این صنعت بوده است. سال‌هایی که در آن اسب بخار بیشتر از موتورهای کم حجم استخراج شده، خودروهای برقی با پیمایش طولانی خلق شده‌اند و کراس اوورها و شاسی‌بلند‌ها سهم بیشتری را از رده‌های دیگر طلب کرده‌اند.

می‌توان به جنسیس هم اعتماد کرد و از این اعتماد پشیمان نشد! 제네시스

29/تير/1399 - 18:18 در طی 10 سال گذشته کره‌ای‌ها بسیار سریع‌تر از آنچه که فکرش را بکنید به سمت تولید خودرو‌های فوق‌لوکس با عملکرد منحصر به‌فرد رفتند‌ و از سال 2016 نیز با جداسازی برند جنسیس از هیوندای به آن شخصیتی مستقل دادند تا به عنوان یک برند فوق لوکس کره‌ای توان رقابت با بزرگان آمریکایی و اروپایی را داشته باشد.

خودروهای تاثیر‌گذار و جذاب دهه گذشته صنعت خودروسازی (1)

25/تير/1399 - 16:39 بدون شک، دهه گذشته میلادی، برای صنعت خودروسازی یکی از تاثیرگذارترین سال‌های عمر این صنعت بوده است. سال‌هایی که در آن اسب بخار بیشتر از موتورهای کم حجم استخراج شده، خودروهای برقی با پیمایش طولانی خلق شده‌اند و کراس اوورها و شاسی‌بلند‌ها سهم بیشتری را از رده‌های دیگر طلب کرده‌اند.

همه چیز در من خلاصه شده

05/تير/1399 - 14:26 اگر از آن دسته علاقمندانی باشید که اخبار خودرو را مو‌به‌مو دنبال می‌کنند، حتما نام سی‌نا برایتان غریبه نیست، این نام اما در بین محصولات متنوع تویوتا، حداقل برای مردم ما نام چندان آشنایی نیست. بویژه آنکه برخلاف غربی‌ها، رده و سگمنت ون و مینی‌ون‌ها در بین ایرانی‌ها جایی برای خود ندارد و بالطبع از بازار خوبی هم برخوردار نیست. اما در کیلومتر‌ها دورتر و در آمریکای شمالی، این خودرو یک اتومبیل شناخته شده و نسبتا پر طرفدار به حساب می‌آید که باید در کنار مینی ون‌های دیگری همچون کرایسلر پَسِفیکا و هوندا اودسیه به رقابتی سخت و نفس‌‌گیر بپردازد. مطلب زیر نیز نگاهی کوتاه دارد به آخرین مدل از این ون کارامد که قرار بود در نمایشگاه 2020 نیویورک به نمایش در آید و بدلیل شیوع ویروس کووید-19 به صورت دیجیتالی معرفی گردید.

بزرگ‌مردان صنعت خودروی ایران

19/خرداد/1399 - 16:17 رضا نیازمند یکی از پایه‌گذاران صنعت خودرو در ایران بود. سال ۱۳۴۶ سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را تاسیس کرد و تا سال ۱۳۵۰ رئیس هیأت عامل این سازمان بود. البته تاثیرگذاری خود بر صنعت را پیشترها و از معاونت وزارتخانه آغاز کرد و بعدها با استعفا از ریاست سازمان گسترش و نوسازی به دیگران فرصت حضور داد.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها