پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

یک کمپر جدید برای وانت شما!

20/خرداد/1398 - 12:00 خودروهای تفریحی یا همان RV ها recreational vehicle برخلاف کشور ما یکی از پر طرفدارترین و پرکاربردترین و اتومبیل‌ها در اروپا و آمریکا می‌باشند و بسیاری از مردم با خرید و یا حتی اجاره این نوع از اتومبیل‌ها در ایام تعطیل به سفرهای طولانی می‌روند.

تجربه رانندگی با ب‌ام‌و ۷۳۰Li

18/ارديبهشت/1398 - 18:00 در حال حاضر باگذشت حدود دو سال از بحران ارزی و ممنوعیت واردات بازار خودروهای لوکس همچنان سردرگم و بازیچه دلالانی است که بیشترین سود را از فروش لوکس‌های دست‌دوم می‌برند و البته این در حالی است که با ورود خودروهای لوکس کم‌حجم همچون مرسدس، ب‌ام‌و، ولوو و پورشه هدف قانون‌گذاران چه در تأمین هوای پاک و چه در کنترل خودروهای لوکس تأمین نشده است.

تجربه رانندگی خبرنگار سرعت با ب‌ام‌و 330e

06/اسفند/1397 - 09:00 درواقع مصرف خودروهای هیبریدی به طرز قابل توجهی به نوع رانندگی شما بستگی دارد به عنوان مثال 330e در صورت رانندگی اقتصادی، مصرف کمتر از ۲ لیتر (۱.۹ لیتر) در هرصدکیلومتر خواهد داشت درصورتی که شخصا با یک رانندگی عجولانه و سریع، مصرف سوخت 7.3 لیتر را هم با آن تجربه کرده‌ام.

با ۳۰۰ میلیون تومان صاحب شاسی‌بلند صفر شوید

17/بهمن/1397 - 09:00 با آشفته‌بازار و اوضاعی که در سال اخیر در بازار ایران به وجود آمد، حال قیمت خودروها از حالت کنترل خارج‌شده و در بازار خریدوفروش خودرو هرروز شاهد قیمت‌های متفاوتی هستیم که توسط دلال‌ها جابه‌جا می‌شود.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها