پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

تجربه رانندگی با ب‌ام‌و ۷۳۰Li

18/ارديبهشت/1398 - 18:00 در حال حاضر باگذشت حدود دو سال از بحران ارزی و ممنوعیت واردات بازار خودروهای لوکس همچنان سردرگم و بازیچه دلالانی است که بیشترین سود را از فروش لوکس‌های دست‌دوم می‌برند و البته این در حالی است که با ورود خودروهای لوکس کم‌حجم همچون مرسدس، ب‌ام‌و، ولوو و پورشه هدف قانون‌گذاران چه در تأمین هوای پاک و چه در کنترل خودروهای لوکس تأمین نشده است.

تجربه رانندگی خبرنگار سرعت با ب‌ام‌و 330e

06/اسفند/1397 - 09:00 درواقع مصرف خودروهای هیبریدی به طرز قابل توجهی به نوع رانندگی شما بستگی دارد به عنوان مثال 330e در صورت رانندگی اقتصادی، مصرف کمتر از ۲ لیتر (۱.۹ لیتر) در هرصدکیلومتر خواهد داشت درصورتی که شخصا با یک رانندگی عجولانه و سریع، مصرف سوخت 7.3 لیتر را هم با آن تجربه کرده‌ام.

با ۳۰۰ میلیون تومان صاحب شاسی‌بلند صفر شوید

17/بهمن/1397 - 09:00 با آشفته‌بازار و اوضاعی که در سال اخیر در بازار ایران به وجود آمد، حال قیمت خودروها از حالت کنترل خارج‌شده و در بازار خریدوفروش خودرو هرروز شاهد قیمت‌های متفاوتی هستیم که توسط دلال‌ها جابه‌جا می‌شود.

کمی راجع به دنا

01/دی/1397 - 20:00 این که آیا دنا به عنوان خودرویی کاملا جدید در بین محصولات ایران‌خودرو شناخته می‌شود؟ و یا یک فیس‌لیفت ماژور از سمند است، جای بحث دارد اما فارغ از این موضوع دنا در نمای بیرونی خودروی زیبایی است که خود را از خانواده سمند و پژو ۴۰۵ متمایز می‌کند.
ادامه اخبار