پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

تویوتا کمری V6 یا مزدا 6 چهار سیلندر؟

22/اسفند/1398 - 17:01 این مطلب مقایسه‌ای است در کلاس سدان‌های مدیوم سایز نیمه لوکس که هرچند ادعایی در زمینه اسپرت ندارند اما با نیم نگاهی به دینامیک رانندگی بدشان نمی‌آید در تیپ‌های فول و قدرتمند خود شاخ و شانه‌ای برای رقبا بکشند.

دراکو GTE یک سوپرکار اعتیادآور

11/اسفند/1398 - 14:22 دین دراکو (Dean Drako) یک تاجر آمریکایی است که مالک و مدیرعامل کمپانی‌های موفقی همچون Eagle eye network، IC Manage،‌Barracuda Networks است. یکی دیگر از کمپانی‌های نوپای او Drako Motors است که در سال 2013 در سیلیکون‌ولی کالیفرنیا تاسیس شد و پس از ارایه چند طرح تحقیقاتی بالاخره در سال 2019 با یک سوپراسپرت تمام الکتریکی (Pure electric) با نام دراکو GTE وارد رقابت با پورشه تایکان توربو S و مدل‌های مختلف تسلا شد.

یک سوال 100 هزار پوندی: آستون مارتین ونتیج یا پورشه 911 GTS؟؟

04/اسفند/1398 - 17:09 به نظر می‌رسد روزهای خوب آستون‌مارتین فرا رسیده است. افزایش فروش 58 درصدی سال گذشته، تولید مدل‌های موفق DB11، DBS سوپرلجرای 700 اسب‌بخاری و بالاخره زمزمه‌هایی که از تولید یک شاسی‌بلند با نام DBX به گوش می‌رسد همگی مهر تایید بر ادامه روزهای خوب آستون دارند، علاوه‌بر این باید احتمال ورود آستون مارتین به فرمول یک با ارایه موتور به ردبول در سال 2021 را هم داد جدا از اینکه مدل تمام الکتریکی و باز احیا شده لاگوندا می‌تواند هرچه بیشتر بر فروش خوب آستون تاثیر مثبت داشته باشد. برای تمام موارد ذکر شده یک حسن‌ختام عالی نیز باید درنظر گرفت و آن هم ورود ونتیج جدید و مدل رودستر آن به‌بازار است که قول داده یک سوپرکار تمام‌عیار باشد و نه تنها یک GT لوکس مختص خودنمایی افراد سرشناس!

اولین تجربه رانندگی سرعت با ب‌ام‌و‌ 740e پلاگ این‌هایبرید

03/اسفند/1398 - 12:28 ‌در اين گزارش به سراغ نسخه هایبرید لوكس‌ترين سدان ب‌ام‌ويعنى سرى هفتى رفتيم كه مدل بنزینی آن با قيمتى در حدود 3 میلیارد و 6 صدميليون در داخل کشور جزو گرانترین خودروهای بازار به حساب می‌آید. اتومبیلی فو‌ق‌العاده جذاب که جای خالی آن در این آشفته بازار حس می‌شود.

توصیه هایی برای یافتن آنلاین خودرو دست‌دوم

28/بهمن/1398 - 11:48 با توجه به اینکه سوداگران و شیادان فرصت‌طلب همواره درصددند تا از ناآگاهی، هیجان خرید و یا اضطراب برخی از خریداران نهایت استفاده را ببرند، در این فرصت قصد داریم به‌نکاتی اشاره ‌کنیم که رعایت کردن آنها می‌تواند به شما کمک شایانی در یافتن آنلاین خودروی دست دوم موردنظرتان بکند.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها