پایگاه خبری سرعت پرس

آخرین اخبار

حیف که به بازار نیومد

31/خرداد/1400 - 14:05 کرمان موتور در سال ۲۰۱۸ بیشترین تعداد هیوندای را در منطقه خاومیانه بفروش رساند که این خود می‌توانست دلیلی محکم برای حضور کونا در صورت راه یافتن به بازار ایران باشد

کدام آفرودتر است، لندکروزر یا دیفندر؟

08/ارديبهشت/1400 - 12:38 از زمانی که لندرور مدل L663 دیفندر را به بازار عرضه کرد، همه سعی د‌اشتند بدانند آیا این محصول مایه افتخار میراث خود می‌شود یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال هم چه چیزی بهتر از این بود که او در یک مسیر آفرودی در مقابل رقیب مستقیمش قرار داده شود؟! رقیبی قدر و نام آشنا که به خاطر هیبت، توانایی‌ها و سطح تجهیزاتش در کشور ما (ایران) از آن به عنوان "حضرت" یاد ‌می‌کنند!

وزن دشمن ماست. اتوره بوگاتی

08/ارديبهشت/1400 - 12:23 اتوره بوگاتی اهل میلان ایتالیا در خانواده ای هنرمند چشم به جهان گشود چراکه پدرش در زمان خود به عنوان یک طراح جواهر ماهر شناخته می شد، اتوره نیز از هنر پدر بی بهره نبود با این تفاوت که صنعتگر قابلی نیز به شمار می رفت. او در سال 1909 کمپانی کوچکی را در مولزوم فرانسه که آن زمان در خاک آلمان واقع شده بود تاسیس کرد و نام خود را بر آن نهاد تا با ترکیب هنر و صنعت خودروهای اسپرت مخصوص مسابقه طراحی و تولید نماید در حالیکه هیچ گاه تصورش را هم نمی کرد روزی برندش به سریع ترین و گران ترین خودروی جهان بدل شد.
ادامه اخبار
پربازدیدترین ها