پایگاه خبری سرعت پرس

۱۹:۵۹ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
وزیر صنعت، معدن و تجارت:
خودروسازان باید به سمت افزایش کمیت و کیفیت حرکت کنند تا بتوانند در بازارهای جهانی خوش بدرخشند.

به گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، علیرضا رزم‌حسینی در مراسم افتتاح خط تولید انبوه گیربکس ۶ سرعته شرکت نیرومحرکه با بیان این مطلب 

تولید انبوه گیربکس شش سرعته را نشانگر خودباوری جوانان توانمند ایرانی و استفاده بهینه از فرصت تحریم و فشارهای ظالمانه دشمنان است،  افزود: این پروژه یک کار نوآورانه و مهم است که در نتیجه همدلی و هماهنگی مسوولان ذیربط و همت جوانان نخبه و توانمند به وجود آمده است که در این راستا از مدیرعامل ایران خودرو، هوافضای سپاه، استاندار و  نمایندگان مجلس تقدیر و تشکر می کنم.

وی با اشاره به تحریم های دشمنان در طول سال‌های اخیر، بیان کرد: با تکیه بر خودباوری، تعامل و هماهنگی ملت و دولت، از مسیر سخت تحریم‌ها عبور کردیم و امروز با وجود همه تحریم ها و همچنین شیوع کرونا، ایران سربلند و سرافراز به جلو می رود.

وزير صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: این مسیر سخت را با هدایت داهیانه مقام معظم رهبری، همت جوانان، ایستادگی مردم و  پشتکار دولتمردان سپری کردیم.
رزم حسینی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: خودروسازان باید به سمت افزایش کمیت و کیفیت حرکت کنند تا بتوانند در بازارهای جهانی خوش بدرخشند.
وی همچنین از ایران خودرو خواست که طراحی و تولید گیربکس اتوماتیک را در دستور کار قرار دهد و در این خصوص بیان کرد: باید همگام با پیشرفت های جهانی ما هم در این مسیر حرکت کنیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۷۵ درصد صادرات به ۱۵ کشور همسایه بوده است، افزود: ظرفیت خوبی برای بازاریابی محصولات تولیدی  در کشورهای همسایه وجود دارد و تولیدکنندگان نیز علیرغم همه تنگناها و تحریم‌ها به سمت صادرات رفته اند.
رزم حسینی گفت: به میمنت  فضای امنی که به وجود آمده است، سرمایه‌های سرگردان کم‌کم به سمت تولید، توسعه، اشتغال و خدمات بازرگانی می آیند.

استاندار قزوين

در اين مراسم همچنين هدايت الله جمالى پور استاندار قزوين  ضمن تاكيد به عزم مدیران بانکی برای حمایت از واحدهای تولیدی افرود: به هیچ بانکی اجازه تصرف واحدهای تولیدی را نداده‌ایم.
استاندار قزوین‌ خاطرنشان کرد: امروز کشورمان در جنگ اقتصادی قرار دارد و ما افتخار می کنیم که پشتیبان جهادگران عرصه تولید هستیم.
وی یادآور شد: شرکت نیرومحرکه یکی از واحد های صنعتی نوآور در استان قزوین است که باعث رونق واحدهای قطعه سازی شده است.
جمالی پور خاطرنشان کرد: اقدامات و فعالیت های خودروسازان می تواند سبب ارتقای دانش داخلی در طراحی و تولید قطعات خودرو شود تا با عزم جوانان کشور به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی دست یابیم. 
منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: