پایگاه خبری سرعت پرس

۱۲:۲۲ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
ارزان و در دسترس:
شرکت ایساکو با توجه به محدودیت‌ها، ارائه خدمات غیرحضوری را همچنان در اولویت خود قرار داده است.
خدمات سبک تعمیرگاهی با نازلترین قیمت


پایگاه خبری سرعت پرسکلیه مشتریان و خریداران محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، تنها با یک تماس با 096440 می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان از خدمات امدادخودروی ایران بهره‌مند گردند. درشرایط فعلی و با محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، مشتریان ایران خودرو در تماس با 096440 بدون نیاز مراجعه به نمایندگی‌ها می‌توانند خدمات درخواستی خود، همچون سرویس‌های دوره‌ای، راه‌اندازی خودرو در محل و انجام تعمیرات سبک و نیمه‌ سنگین تعمیرگاهی را در محل مورد نظر‌شان دریافت نمایند.

آنچه که در این میان برای مشتریان بسیار حائز اهمیت است، ارائه خدمات درخواستی به آنها به گونه‌ای است که  با عرضه قطعات باکیفیت شرکتی و با حداقل هزینه‌ها(نسبت به تعمیرگاه‌های متفرقه) اطمینانشان حاصل گردد.

مشتریان ایران خودرو در شرایط فعلی، علاوه بر سرویس‌های دوره‌ای خودرو درب منزل توسط تیم «سرویس در محل، می‌توانند از خدمات تعمیرات سبک و برخی تعمیرات نیمه‌سنگین همچون تعویض تسمه تایم، قطعات رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام و... بهره‌مند شوند. آنها بدین منظور می‌توانند با تماس با ۰۹۶۴۴۰ و یا مراجعه به اپلیکیشن ایساکو از خدماتی که به صورت غیرحضوری توسط امدادخودرو ایران، در محل قابل انجام است، مطلع شده و درخواست دریافت خدمت خود را ثبت کنند.

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها