پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۲۲ - ۱۰ آذر ۱۳۹۹
هميلتون باز هم اول شد. او در سخير بحرين با قدرت تمام مسابقه را مديريت كرده و اول شد.

سخير ٢٠٢٠سرعت پرس- مسابقات فرمول يك در حالى در پيست سخير بحرين استارت خورد كه هميلتون قهرمان زودهنگام فصل ٢٠٢٠، همچنان پيروز و پيشتاز مسابقات است. لوئيس همچنين  ٣ روز پيش، از سوى ماهنامه مد و فشن آقايان GQ در بيست و سومين دوره سالانه انتخاب مرد برتر به عنوان مرد سال بريتانيا انتخاب شد. 


هميلتون مرد سال بريتانياو GQ


هميلتون در بحرين همچون اكثر مسابقات اين فصل با عنوان نفر اول از خط پايان مسابقه گذشت و پس از او ورستاپن نايب قهرمان شد و آلبون نفر سوم شد. 

پيست بحرين در همان دور اول با حادثه همراه شد و اتومبيل گروژان پس از برخورد با ديواره پيست پس از انفجار به دو نيم تقسيم شد و وى در كمال ناباورى با كمك مارشال ها زنده از درون خودرو بيرون آمد و با برداشتن جراحات و سوختگى سطحى به بيمارستان انتقال يافت. 


گروژان


حادثه اى بسيار  وحشتناك كه زنده ماندن وى در آن بيشتر شبيه به معجزه بود. چنانچه راننده سوييسى هاس در اين حادثه كوچكترين آسيبى ميديد و قادر به خارج شدن از اتومبيلش نبود، مرگ وى بدليل انفجار و آتش سوزى خودرو قطعى بود كه خوشبختانه چنين نشد و گروژان با پاى خود از اتومبيل بيرون آمده و  با كمترين آسيبى به بيمارستان منتقل شد.


خودروى دو نيم شده گروژاناز ديگر اتفاقات روز مسابقه اصلى اما بايد به واژگونى خودروى استرول و آتش سوزى موتور اتومبيل پرز  (جكو) اشاره نمود كه وى را از كسب مقام سومى و رفتن به روى پوديوم محروم كرد. گفتنى است كه فصل ٢٠٢٠ براى رانندگان ريسينگ پوينت، فصلى همراه با موفقيت بوده و اين تيم توانسته خود را به بالاى جدول كشيده و جزو ٣ تيم مطرح اين فصل باشد. از نكات جالب توجه اين مسابقه بايد به سبقت هاى هيجان انگيز ساينز اشاره نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها