پایگاه خبری سرعت پرس

۰۹:۴۸ - ۰۸ آذر ۱۳۹۹
نوشته رسا.گ

فراری اف 430


سرعت پرس- مانند تمام روسای جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ نیز در دوران  تصدی ریاست جمهوری خود از رانندگی به عنوان یکی از بزرگترین لذت‌های زندگی محروم بود. حالا با وجود اینکه بایدن برنده انتخابات شده و وی باید کاخ سفید را ترک کند، باید این را بداند که ممکن است رانندگی در جاده‌های عمومی برای او تا آخر عمر امکان‌پذیر نباشد. این موضوع البته بدان معنا نیست که برخی از ماشین‌های قدیمی او هنوز هم نمی‌توانند مورد توجه قرار بگیرند.

دو خودروی لوکس و سوپر اسپرت سابق وی قرار است در حراجی معروف Mecum Kissimmee که بین 7 تا 17 ژانویه برگزار می‌شود در معرض فروش کگذاشته شوند. خودروهایی که حتی اگر طرفدار ترامپ هم مالکشان نباشد، بازهم اتومبیل‌هایی مطرح برای حراجی‌ها به حساب می‌آیند. یک دستگاه فراری F430 برلینتا و یک رولزرویس فانتوم!


رولزرویس


رولزرویس


فراری F430 F1 کوپه  یک نمونه مدل 2007 است که آخرین بار در سال 2017 با قیمت 270،000 دلار به حراج گذاشته شده بود. یک نمونه بی‌عیب و نقصCorsa Red  با فضای داخلی چرم بژ که فقط 6900 مایل (11.104 کیلومتر) کارکرد دارد. خودرویی که امضای ترامپ را دارد و این موضوع آن را برای کلکسیونرها جذابتر کرده است.


فراری اف 430


فراری اف 430


اتومبیل دیگر اما برای مواقعی است که واقعاً احساس می‌‌کنید شخص مهمی همچون یک رییس جمهور هستید: یک رولزرویس فانتوم مدل2010 مشکی رنگ که هنوز هم جذاب و زیبا است. هر دو مدل Phantom و Ferrari توسط یک شرکت برای عرضه ارائه خواهند شد و با کارکردی بالاتری 56000 مایل (90123 کیلومتر) که فانتوم فوق دارد، پرواضح است که از این رولزرویس بیشتر برای انجام کارهای روزانه استفاده شده است. این خودرو نیز پیش از این و در سال 2018 با قیمت 145000 دلار به حراج گذاشته شده بود.

ترامپ


رولزرویس


کتابچه راهنمای آن توسط ترامپ امضا شده و همراه با آن پیام‌های نوشته شده ترامپ نیز همچون "من ماشین را دوست داشتم"، "خودروی بسیار عالی است" و این "بهترین شانس" است، دیده می‌شود! فانتوم مذکور به رنگ مشکی بوده، دارای پکیج تئاتر است و از سقف کهکشانی، پرده‌های برقی و تریم چرم و چوب بهره می‌برد.


فراری اف 430

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: