پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۵۵ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹
شرکت مدیران خودرو اخیرا طی یک برنامه گسترده، شروع به ارتقاء شبکه نمایندگی‌های خود در سرتاسر کشور نموده است

مدیران خودرو


به گزارش سرعت پرس؛  شرکت مدیران خودرو‌  بزرگترین تولید‌کننده خودرو در بخش خصوصی است که بیش از 15 سال است در بازار ایران  حضور مستمر داشته و توانسته بخش قابل توجهی از بازار را با محصول متنوع و رو به ارتقاء خود بدست آورد. که این امر به لطف تنوع محصول و ارتقاء کیفی محصولات از یک سو و از سوی دیگر شبکه گسترده خدمات و فروش این شرکت میباشد که همواره ارتقاء کیفی و کمی آن صورت میپذیرد ، بر طبق عکس های موجود  از برخی نمایندگی‌ها به خوبی میتوان دید که استانداردهای بالا و در حد جهانی برای شبکه نمایندگی‌ها در نظر گرفته شده و اجرا  می‌شود مانند فرایند فروش استاندارد و خدمات کاملا مناسب برای عرضه اتومبیل‌ های لوکس و مدرن طبق برنامه  این شرکت.


مدیران خودرو

شرکت مدیران‌خودرو با داشتن حدود 230 نمایشگاه مجاز فروش و حدود 170 نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش، ‌تمام نقاط ایران را پوشش داده است که از این لحاظ دارای مزیت بزرگ می‌باشد. شبکه بزرگ و با سابقه‌‌ای که همواره از آموزش و استانداردهای لازم نیز بهره می‌برند‌، شرکت مدیران خودرو با برنامه‌ریزی بر روی شبکه و خدمات خود نشان میدهد که به فکر حضور قوی و ماندگار با ارائه محصولات به روز و با کیفیت است که هم به لحاظ برند و هم سطح بازار جایگاه خود را ارتقاء بخشد .
از این روی با توجه به عکس‌ها می‌توان فضای پذیرش‌، انتظار و تعمیر و... برخی از نمایندگی‌ها را که این استانداردها را انجام داده‌اند را مشاهده نمود که حکایت از نو آوری و فضای خاص و جدید دارد. در آخر اینکه با توجه به برنامه توسعه و ارتقاء این شرکت به مرور بر تعداد این قبیل نمایندگی‌ها افزوده خواهد شد.


مدیران خودرو

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: