پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۲۴ - ۰۸ آبان ۱۳۹۹


کیم


سرعت پرس- همه ما اولین اتومبیلی را که خریدیم خوب به خاطر داریم، اینکه چگونه و احیانا با چه مشقتی پول آن‌را تهیه کردیم و با آن چه اتفاقات و خاطرات خوب و بدی را پشت سر گذاشتیم. اما فقط تعداد کمی از ما این شانس را دارند که بعد از سال‌ها اتومبیل خود را ببینند و آن را خریداری کنند. کیم کارداشیان را که می‌شناسید؟ اویکی از معدود افراد خوش شانسی بوده که بعد از سال‌ها توانسته مجددا به درون اتومبیل ب‌ام و E36 خود بازگردد.

این ستاره بازیگر دنیای غرب -که حتی برخی از آن به عنوان مرلین مونرو زمان ما یاد می‌کنند- در 21 اکتبر امسال40 ساله شد و مانند اکثر سلبریتی‌ها "مهمانی" تولد او شامل چندین واقعه بود که از جمله آنها می‌توان به ادامه همکاری خانوادگی با خانواده خود و سورپرایز شدنش با دیدن اولین خودرویی اشاره نمود که وی سال‌ها پیش آنرا در اختیار داشت.

در گذشته قبل از اینکه کیم به خاطر بازی در سریال‌های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی‌ معروف شود، این ب‌ام‌و زیبای سفید رنگ E36  را از طرف پدر (رابرت کارداشیان) در جشن تولد 16 سالگی‌اش کادو گرفته بود.

بد نیست بدانید که مجله سبک زندگی لوکس "دات کش" به نقل از مجله فوربس در ژوئیه ۲۰۱۸ گزارش داد که ثروت کیم کارداشیان ۳۵۰ میلیون دلار است. او همچنین در سال ۲۰۱۸ توانسته در رتبه ۵۴ لیست زنان خودساخته آمریکا قرار بگیرد.


کیم


منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: