پایگاه خبری سرعت پرس

۱۲:۲۱ - ۰۷ آبان ۱۳۹۹
هنوز مهرش خشک نشده، قیمت ها بالا رفت!
گروه خودروسازی سایپا قیمت جدید ۵ محصول خود در سه ماهه سوم سال را اعلام کرد.قیمت محصولات سایپا


به گزارش پایگاه خبری سرعت براساس مصوبه شورای رقابت خودروسازان که دیروز منتشر شد، خودروسازان می‌توانند متناسب با نرخ تورم بخشی هر سه ماه یک بار درخواست افزایش قیمت خود را به وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کنند.

بر همین اساس، در سه ماهه سوم امسال نیز درخواست افزایش قیمت خودروسازان به وزارت صنعت ارسال و در نهایت بعد از جمع‌بندی‌های انجام شده با بانک مرکزی در دریافت نرخ تورم بخشی مجوز افزایش حداکثری ۲۵ درصدی برای خودروسازان صادر شد!

اما باشگاه خبرنگاران جوان  در گزارشی که امروز منتشر کرده است از افزایش قیمت 5 محصول سایپا خبر داده است.  این خبرگزاری نوشته:شرکت سایپا در لیست قیمت‌گذاری خود قیمت تیبا هاچ‌بک را ۹۵ میلیون و ۴۲۶ هزار تومان تعیین کرده درحالی که قیمت این خودرو در شهریور ماه ۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بوده است. علاوه براین قیمت ساینا EX   ۹۲ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان تعیین شده در حالی که قیمت این محصول نیز در شهریور ماه ۷۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است. کوئیک معمولی نیز از ۹۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۱۳۰ میلیون و ۱۵ هزار تومان و رنگ سفید آن از  ۹۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به ۱۲۹ میلیون و ۷۵۵ هزار تومان رسیده است. تیبا صندوق دار هم از ۷۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ۷۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. قیمت‌های اعلام شده از سوی سایپا البته پایین تر ازمجوز افزایش 25 درصدی قیمت‌ها می‌باشد. 

گفتنی است که کوییک  آر دنده‌ای نیز  در نسخه پایه از قیمت ۱۰۱ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان به بهای تمام شده ۱۴۰ میلیون تومان رسیده و از این پس حواله داران این هاچ بک کراس اقتصادی، باید این عدد را جهت تکمیل وجه خود در نظر بگیرند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: