پایگاه خبری سرعت پرس

۱۲:۲۱ - ۰۳ آبان ۱۳۹۹
برگردان و نوشته: کوشا نامی

اسکوتر 

سرعت پرس:


Walk car نام نسل جدید از یک اسکوتر برقی است که توسط شرکت Cocoa Motors عرضه شده است. انتخاب این نام برای اسکوتر فوق هم به این دلیل بود که با Walk car انگاری یک "اتومبیلی در کوله پشتی شما جاسازی شده است! یک اسکوتر برقی سبک، کوچک و بزرگ‌تر از iPad که می‌تواند سفر روزانه شما را با ویژگی‌های فنی و ایمنی خاص پوشش دهد.


اسکوتر


Walkcar  البته برای اولین‌بار در سال 2015 معرفی شد و همانند امروز‌، در آن زمان نیزسروصدای زیادی به پا کرد. یک اسکوتر کوچک که ادعا می‌شد قادر است یک فرد بزرگسال را حتی تا شیب‌های تا 10 درصد بخوبی جابجا کند. در اوایل سال جاری‌ نیز تحویل‌Walkcar  جدید به‌عنوان کوچک‌ترین وسیله نقلیه اتوماتیک جهان‌، در بازار ژاپن آغاز شد.


اسکوتر


امروز‌،Walkcar  برای حمل و نقل در سراسر جهان با قیمت 1980 دلار در دسترس است. از ویژگی‌های(ایمنی) آن نیز می‌توان به ترمزگیری و توقف خودکار و یا حتی سیستم تعلیق آن اشاره نمود. از نکات جالب توجه آن نیز باید به احیا و شارژ اسکوتر از طریق سیستم ترمز و دو حالت سواری اکو و اسپرت برای آن اشاره نمود. حداکثر سرعت آن 16 کیلومتر در ساعت (10 مایل در ساعت) با برد 5 مسافتی 5 کیلومتر (3.1 مایل) در حالت  Sportبوده و در حالت کمکی راه‌رفتن Walking (اکو) با حداقل 6 کیلومتر در ساعت (3.7 مایل در ساعت) می‌تواند 7 کیلومتر را بپیماید.


اسکوتر


ابعاد واک‌كار 13 اینچ (33 سانتی‌متر) است و از الیاف كربن بر‌روی آلومینیوم ساخته شده و برای جلوگیری از ایجاد خراشیدگی در قسمت پایین، با رنگ خود ترمیم شده تزئین شده است. انرژی آن توسط یک باتری کوچک 68 وات و یک موتور پیوسته 260 وات تامین می‌شود و به لطف حسگرهای داخلی، توسط حرکت سوار کنترل می‌شود.

وزن آن نیز فقط 2.9 کیلوگرم (6.4 پوند) است که آن را برای حمل کیسه یا کوله پشتی خود در هنگام سوار شدن ایده‌آل می‌کند‌. Walkcar در دو رنگ آبی  Idea Blue و نقره‌ای  Ipsum Silver در دسترس است.  


اسکوتر

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: