پایگاه خبری سرعت پرس

۱۵:۴۹ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹
«اتوشناس» به جمع خدمات خودرویی پیوست
اتوشناس یکی از جدیدترین شرکت‌های فعال در حوزه خدمات خودرو است که با بهره‌گیری از تجارب گروه اتو خسروی راه‌اندازی شده است.

خسروانی


شاید در یکی دو دهه پیش خرید خودرو کار چندان سختی نبود و با مراجعه به نمایشگاه و یا آگهی روزنامه می‌توانستید خودروی مورد نظر خود را پیدا کرده و خریداری کنید اما امروز با توجه به افزایش تعداد و تنوع خودروها، بالا رفتن بیش از اندازه قیمت آنها (بخصوص در این چندماه اخیر) و همچنین شیوه‌های متنوع فروش خودرو که شامل درج آگهی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌شود، خرید و یا فروش خودرو -بویژه برای افرادی که با این مقوله آشنایی ندارند- کاری پر ریسک و پر خطر به نظر می‌رسد. موضوعی که موجب شده تا این روزها شرکت‌های مختلفی در زمینه خرید و فروش خودرو، کمک حال افرادی باشند که بدون آگاهی از مختصات ‌خودرو، خواهان خرید یک اتومبیل هستند. اتوشناس نیز یکی از همین مجموعه‌های جدیدی است که به تازگی و با شیوه‌ای جدید و فراگیر در این حوزه فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با استفاده از تجارب چندین دهه اتو‌خسروانی در امر عرضه انواع خودرو و خدمات پس‌از فروش، به شکلی کامل‌تر و با دستی پر وارد حوزه جدیدی از خدمات خودرویی شده و فعالیت خود در این زمینه را آغاز کرده است.اتوشناس


به گزارش خبرنگار سرعت‌پرس، علی خسروانی رئیس هیات مدیره اتوشناس در نشست خبری که بدین منظور برگزار شده بود، ضمن تشریح فعالیت‌های این شرکت با اشاره به ممنوعیت واردات خودرو و بررسی بازار از سوی اتوخسروانی، راه اندازی اتوشناس را در راستای تطبیق با شرایط فعلی دانست و با تاکید بر سابقه 50 ساله درخشان اتوخسروانی در بازار خودرو، آن را گامی در جهت تامین نیاز بازار و رضایت مشتریانی دانست که به این مجموعه اعتماد دارند.

وی خدمات اتوشناس را به تفکیک شامل: خدمات تعمیرگاهی، کارشناسی شسته رفته، اتویار، اتوآپ و کارواش و صفرشویی دانست و با توضیح کامل در خصوص هر کدام از این خدمات، بر این نکته تاکید داشت که این شرکت از ابتدا تا انتها با مشتریان خود همراه بوده و آنها را تنها نخواهد گذاشت.

اتوشناسکارشناسی شسته رفته

کارشناسی "شسته رفته" نام خدمتی انحصاری از سوی اتوشناس است که طی آن خریدار اتومبیل مورد‌نظر خود را به اتوشناس آورده تا ضمن بررسی صلاحیت حقوقی(اصالت) خودرو، بدنه و بخش‌های فنی آن مورد ارزیابی کارشناسان این مجموعه قرار گیرد. خریدار البته این حق انتخاب را نیز خواهد داشت تا اتومبیل در محل مورد بررسی قرار گیرد. در "شسته رفته" ابتدا کارشناسی رنگ و بدنه خودرو از جهت رنگ شدگی و تعویض قطعات توسط کارشناسان اتوشناس به صورت تخصصی کارشناسی می‌شود، سپس وضعیت فنی خودرو اعم از موتور، گیربکس، جلوبندی و زیربندی، سیستم تعلیق، برق خودرو چک می‌شود و نهایتاً اینکه شماره شاسی و موتور توسط کاردان فنی جهت شناسایی موارد احتمالی نظیر دست کوب بودن، تعویض شاسی یا موتور مورد بررسی قرار می‌گیرد. در طی هر سه مرحله نیز تاییدیه‌هایی صادر می‌شود که هر کدام به منزله ضمانت‌نامه شرکت می‌باشد. علاوه بر این ممنوع‌المعامله بودن طرفین و توقیف بودن پلاک خودرو نیز توسط وکیل دادگستری و زیر نظر اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل تهران استعلام می‌شود که در صحت و سلامت معامله نقشی مهم دارد.اتوشناس


اتوآپ و کارواش

اتو آپ سرویس دیگری از سوی اتوشناس است که توسط این مجموعه ارائه می‌گردد. در این بخش احیای رنگ، فیس لیفت، سرامیک و کاور بدنه خودروها انجام می‌گردد. در اتو آپ و در تمام مراحل احیای رنگ، فیس لیفت و کاور از متریال اصلی و قطعات باکیفیت استفاده می‌شود. در مجموعه اتوشناس مالکان خودروهایی که از این شرکت بهره می‌برند می‌توانند از سرویس‌های VIP و صفرشویی نیز بهره‌مند شوند. 


اتوشناس


خدمات تعمیرگاهی

 خدمات تعمیرگاهی اتوشناس با تکیه بر تجربه خدمات پس از فروش اتوخسروانی تمام بخش‌های فنی جلوبندی، موتور، گیربکس، برق، سرویس‌های دوره‌ای و صافکاری و نقاشی را شامل می‌شود. خسروانی در توضیح خدمات تعمیرگاهی به پوشش گارانتی برای خودروهایی اشاره کرد که گارانتی آنها تمام شده و می‌توانند گارانتی موردنظر خود را با بهترین قیمت  از این مجموعه خریداری کنند. 

اتوشناس

اتویار

اتویار سرویس دیگری است که اتوشناس به مشتریان خود عرضه می‌کند. این خدمت رسانی شامل حمل خودرو با خودروبر، سوخت رسانی اضطراری، پنچرگیری، باتری به باتری، سرویس تاکسی رایگان برای رفت و آمد به تعمیرگاه، خدمات سریع در محل و خدمات متنوع دیگری می‌شود. دارندگان کارت استفاده از خدمات اتویار همچنین بسته به نوع و تعداد خدمات تحت پوشش این سرویس، در 3 نوع 3ستاره، 5 ستاره و 7 ستاره شارژ می‌شوند.


اتوشناس


مدیرعامل اتوشناس در مورد ارائه این سرویس معتقد است: "واژه امدادخودرو بیشتر از آنکه یادآور امداد و کمک به در‌راه‌ماندگان باشد، وانت‌های آبی را به یاد خواهد آورد که ضمن حمل خودرو با وارد آوردن آسیب به آن، هزینه‌ای سنگین را به مالک خودرو تحمیل می‌کند لذا نام اتویار را برای آن انتخاب تنموده و در حمل خودرو از خودروبرهایی استفاده می‌کند که اتومبیل را بدون وارد نمودن کوچکترین آسیبی به هر مقصد خواهد برد.

خسروانی در انتها و در پرسش خبرنگار ما مبنی بر پوشش جاده‌ای خدمات اتوشناس، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات این شرکت، گسترش فعالیت‌های این شرکت را در اولویت اتوشناس دانست.

 

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: