پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۱۵ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۹
انتشار برخی از تصاویر با هدف بی‌اعتبارکردن تولید
از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۳ هزارو ۹۳۰ دستگاه خودروی پارس در سایت ایران‌خودرو مازندران تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصدافزایش نشان می‌دهد.

تولیدبه گزارش سرعت‌پرس به نقل از ایکوپرس- سید امید حسینی‌نژاد مدیر‌عامل سایت ایران‌خودرو مازندران (خزر) در پی انتشار تصاویر پارکینک این سایت تولیدی در برخی از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی گفت: روزانه ۱۴۰ دستگاه خودرو در این سایت تولیدمی شود و این آمار بیانگر اقدامات انجام شده در راستای بهبود روند تولید و تامین است. 
وی افزود: ‌در سال جاری قرار است 35 هزار دستگاه پارس تی‌.یو.۵ و پارس سال در این سایت تولید شود .
حسینی نژاد بارد شائبه احتکار در این سایت تولیدی خاطر نشان کرد:دوهزار دستگاه خودرو دارای کسری قطعه با فناوری پیشرفته ‌در این سایت وجود دارد که با تامین قطعات این خودرو‌ها تکمیل و تحویل مشتریان می‌شود. این در حالی است در همین بازه زمانی سال گذشته حدود ۶ هزار خودرو ناقص در کف کارخانه وجود داشت.
وی با اشاره به این‌که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده است‌، خاطر نشان کرد: اگر محدودیت‌های ترافیکی در استان ‌در زمان مسافرت‌های تابستانی نباشد‌،  شاهد افزایش ارسال خودروهای تولید این سایت به مشتریان خواهیم شد. 
مدیرعامل ایران‌خودرو مازندران تاکید کرد: تا آماده‌ شدن پلاک و مدارک خودرو توسط پلیس راهور ناجا و همچنین از زمان تجاری‌سازی تا بار گیری یک‌بازه زمانی ۱۰ تا ۱۵ روز نیاز است‌. این در حالی است که اگر ‌خودروی ناقص هم وجود نداشته باشد تعدادی از خودرو در پارکینگ‌ها موجود هستند‌.
وی تاکید کرد: همه زیرساخت‌های فنی و مهندسی مورد‌نیاز برای افزایش کمی و کیفی تولید در این سایت فراهم شده و ارتقای کیفیت یکی از برنامه‌های مهم ایران‌خودرو مازندران است.
 
منبع: ایکو پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها