پایگاه خبری سرعت پرس

۱۳:۵۹ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
شرکت خودروسازی سایپا از امروز شنبه ۲۵ مرداد طرح پیش فروش مشارکت در تولید برخی محصولات خود را آغاز کرد.

فروش سایپا


به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از سایپانیوز؛
 گروه خودروسازی سایپا از امروز شنبه پیش‌فروش «ساینا S» و «کوییک S» خود را آغاز کرد. این طرح از فروش شرکت به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و مشتریان باید در ابتدا با تکمیل اطلاعات خود، در وب‌سایت سایپا ثبت‌نام کنند.
با توجه به بخشنامه منتشر شده، پیش فروش جدید سایپا بر‌اساس قواعد مشارکت در تولید است و قیمت نهایی خودرو ذکر نشده است. در این طرح مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی برای کوییک.اس و ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی برای ساینا.اس با سود مشارکت ۶ درصد و سود انصراف ۳ درصد در نظر گرفته شده است.
در این طرح محدودیت‌های قبلی نظیر محدودیت کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، عدم امکان صلح و فروش وکالتی، عدم ثبت‌نام و صدور فاکتور از سایپا و ایران‌خودرو در ۴۸ ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی درنظر گرفته شده است.

منتخبان خرید خودرو در طرح‌های فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا و ایران‌خودرو امکان شرکت در این طرح را ندارند.

همچنین متقاضیانی که در خرداد و تیرماه سال جاری جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و منتخب نشده‌اند، نیاز به دریافت کد کاربری و کلمه عبور ندارند.

متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۵ مردادماه به‌مدت سه‌روز و به‌صورت شبانه‌روزی با ورود به سایت اینترنتی فروش محصولات سایپا به‌نشانی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: