پایگاه خبری سرعت پرس

۱۷:۰۹ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
نسخه لیمیتد ایدیشن (تعدادمحدود) Dark Shadow ب‌‌ام‌و X7 مدل ۲۰۲۱ با قیمتی در حدود ۱۲۰ هزار دلار معرفی شد.

Dark shadow

سرعت پرس: 

ب‌ام‌و به‌تازگی نسخه خاصی و محدودی از ب‌ام‌و ایکس‌7 ‌خود را آن‌هم به تعداد محدود 600 دستگاه رونمایی کرده است که چه در بیرون بدنه آن و چه در طراحی و استفاده از متریال داخل کابین، نمونه‌ای منحصر به شمار می‌آید. 


Dark shadow


قرار است از این 600 دستگاه، تعداد 75 دستگاه در آمریکا و مابقی از همین ماه آینده در دیگر بازارها به فروش برسند. ایکس‌7  دارک‌شدو به جهت برخورداری از قابلیت‌های اسپرت، برپایه مدل M50i ایکس 7 شکل گرفته که در آن از موتور ۴/۴ لیتری دو توربو V8‌هشت سیلندر با کد N63 استفاده می‌شود. این پیشرانه قدرت خوبی 523 اسب‌بخار بهره برده و گشتاورش ۷۵۰ نیوتن‌متر است. گیربکس آن 8 سرعته اتوماتیک، تعلیقش بادی است و سیستم انتقال قدرت به طور هوشمند، توان خودرور را به هر 4 چرخ ارسال می‌کند.


Bmw x7 dark shadow


همان‌طور که از نام خودرو بر می‌آید، رنگ دارک شدو Dark Shadow تیره بوده و "اتو بلاگ" می‌گوید: طرح رنگ آن، ایندیویژوال خاکستری مات ‌Frozen Arctic  ب‌‌ام‌و است که در پکیچ  Extended Shadowline تمام جزئیات بدنه آن از جمله خروجی‌های کرومی اگزوز، ستون‌های B و C، قاب آینه‌ها، رگ‌روف، جلوپنجره و ورودی‌های هوای سپر جلو، همگی به رنگ تیره هستند.


X7 dark shadow


علاوه‌بر این در داخل کابین، باوجود اینکه ب‌ام‌و از رنگ تیره استفاده کرده اما به‌جای فضای داخلی کاملاً سیاه، از دو تم رنگی Night Blue و Black استفاده کرده است. قسمت‌های فوقانی آن‌از پوشش آلکانترا Night Blue بوده و در روی داشبورد، پنل‌های درها و دسته‌های صندلی‌ از چرم ناپا استفاده شده است. ‌قسمت پایین داشبورد و پشتی صندلی‌های جلو از چرم مشکی مرینو Merino است و نشان Shadow Edition روی درپوش کاپ هولدر حک شده است. 


ب ام و ایکس 7

‌تمام وسایل تزئینی داخلی نیز از چوب BMW Fineline individual است به همراه ترکیبی از آلومینیوم می‌باشد. این نسخه می‌تواند به صورت 6 یا 7 نفره عرضه گردد و قیمت آن چیزی در حدود 120 هزار دلار می‌باشد. ناگفته نماند که پکیج‌هایی که در دیگر نسخه‌ها به صورت اختیاری است در دارک شدو  به‌صورت استاندارد ارائه می‌شوند. 

نماى داخل ايكس دارك شدو

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: