پایگاه خبری سرعت پرس

۱۳:۲۷ - ۲۳ تير ۱۳۹۹


Kتيگو ٥سرعت پرس

در همه جای جهان تب میل خرید خودروهای شاسی بلند به سرعت در حال افزایش است و کشور ما نیز از این قائده مستثنی نیست،ایرانیهاکراس اوورهای با بدنه تنومند و ارتفاع بالا را دوست دارند و همواره مشتاق آن بوده اند، نمونه های موفق از اینگونه کراس اوورها هیوندای سانتافه بود که به پرفروشترین خودروی وارداتی بدل گردید، همین دیدگاه در بین خودروهای تولیدی نیز وجود داشت و اولین محصول کراس اووری که دارای بدنه بزرگ و تنومند بود خودروی تیگو5 محصول مدیران خودرو بود که در سال ١٣٩٤ وارد بازار شد و همگان به لحاظ هیبت و قدرت آنرا نمونه ایی مشابه كراس اوورهاى هیوندای با قیمتی اقتصادی تر میدانستند.

در همان ارزیابی های اولیه، تیگو5 نظر بسیاری را به سمت خود جلب کردو همين موضوع امید موفقیت در بازار را نوید داد. محصولی که البته در سایر بازارها نیز توانست موفقیت قابل قبولی را کسب کند.

بدنه جادار و مستحکم که در تستهای مختلف ایمنی به خوبی قدرت خود را نشان داده در کنار آپشن های متعدد ایمنی و رفاهی را مى توان ازمشخصه های بارز این خودرو دانست. امروز حتى میتوان نمونه هایى از تیگو5 را در بازار با کارکردهایی معادل ٤٠٠ الی ٥٠٠ هزار کیلومتر یافت که کاملا سالم هستند و مورد رضایت مشتریان قرار دارند. یک شاسی بلند بزرگ، مستحکم و جادار خانوادگی با طراحی مناسب و مطابق میل مشتریان ایرانی كه منجر به فروش بیش از ٥٠ هزار دستگاه خودرو از ابتدای ورود آن به بازار تاکنون شده است. فروشى بسيار خوب که آنرا در زمره پرفروشترین ها و موفقترین های این سگمنت از بازار قرار داده است.

تیگو5 در ایران دوبار تحت عمل جراحی قرار گرفت، یکبار جراحی جزئی بیرونی و بار دیگر جراحی جزئی داخل، هر چند تغییرات اندک بود اما نتیجه آن قابل قبول و تاثیرگذار بود.

شرکت مدیران خودرو همواره به مقوله نیازها و خواسته های بازار توجه ویژه ایی داشته و متناسب با آن مدلهای به روز شده و جدید محصولات خود را راهی بازار میکند تا در کنار سیستم بهبود و ارتقاء کیفی مشتریان خود را راضی نگاه دارد و نشان دهد که به خواسته های آنها توجه ویژه دارد تیگو5 نیز محصولی است که همواره از این اصل تبعیت میکند و توانسته جایگاه خود را تثبیت نماید.

 

منبع: سرعت پرس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: