پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۴۲ - ۱۴ تير ۱۳۹۹
بالاخره استارت خورد
بر اساس برنامه رسمی اعلام شده از سویFIA مسابقات امسال در 8 مرحله و از فردا برگزار خواهد شد. مسئولان FIA قبل از برگزاری مسابقات، با آزمایش تست کووید-19 از 4032 راننده، اعضای تیم‌ها و پرسنل برگزارکننده از سلامت همه آنها اطمینان حاصل کرده‌اند
 
فتل و فراری


به گزارش سرعت پرس؛ پس از لغو 10 مسابقه ابتدایی فصل 2020 فرمول یک، بدلیل شیوع بیماری کرونا، حالا قرار است گرندپری اطریش محل تاخت و تاز خودروهای جدیدی باشد که تیم‌ها پیش از این برای حضور در فصل آماده کرده بودند
پس لز 217 روز این طولانی‌ترین زمان از سال 1961 تاکنون اشت که هوادان فرمول‌یک باید برای دیدن این تورنومنت به انتظار بنشینند و آن را نه بطور مستقیم بلکه از خانه مشاهده کنند  

گفتنی است که مسئولان FIA قبل از برگزاری مسابقات با آزمایش تست کووید-19 از 4032 راننده، اعضای تیم‌ها و پرسنل برگزارکننده از سلامت همه آنها اطمینان حاصل کرده‌اند.  

چیس کری، مدیر تیم اجرایی و شرکت برگزار کننده‌ مسابقات فرمول یک در مورد بر گزاری مسابقات در فصل ۲۰۲۰ گفته است:  هم گرندپری اطریش و هم مسابقات بعدی که تا تاریخ سپتامبر برگزار می‌شود، بدون تماشاگر بوده و در خصوص مسابقات آخر نیز در همان زمان تصمیم‌گیری شود. او همچنین در مورد محدود شدن رقابت‌ها به قاره اروپا گفت: فعلا برنامه‌‌ای برای برگزاری شدن تمامی مسابقات در قاره‌های مختلف جهان، وجود ندارد.


چیس کری


رد بول

راند یک و 2 گرندپری 2020 در اطریش و راندهای بعدی به ترتیب در مجارستان، بریتانیا(2 مسابقه )، اسپانیا، بلژیک و ایتالیا برگزار خواهد شد. 

 بد نیست بدانید که خودروی مرسدس برای اولین‌بار پس از سال‌ها در جهت حمایت از کمپین علیه نژادپرستی از رنگ نقره‌ای به رنگ تماماً مشکی در آمده است. مرسدس با یادآوری کمپین ضد نژادپرستی  گفته: این شرکت مخالف نژادپرستی و هر نوع از تبیعض نژادی است.

پیش از این لوئیس همیلتون راننده بریتانیایی تیم مرسدس در پی کشته شدن جورج فلوید از سوی پلیس، ضمن شرکت در راه‌پیمایی علیه تبعیض نژادی، به آنانی که در مسابقات فرمول‌یک در قبال نژاد پرستی سکوت اختیار می‌کنند، واکنش نشان داده بود.

 
شماره 44 و همیلتون
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: