پایگاه خبری سرعت پرس

۱۳:۲۱ - ۰۷ تير ۱۳۹۹


در هنگام خرید یک خودرو برای مصارف روزانه و خانوادگی، قطعاً فاکتورهای گوناگونی مطرح هستند‌، اما آنچه که ذهن مشتریان را بیش از هر چیز دیگری به خود مشغول می‌کند‌، موضوع اقتصادی بودن خودرو و مطمئن بودن آن (‌از لحاظ کم استهلاک بودن محصول و ارائه خدمات ) می‌باشد که در کنار عواملی چون طراحی‌، مباحث فنی و امکانات رفاهی و ایمنی ‌سبب انتخاب آن محصول می‌شوند. در بازار خودروی ایران هم می‌توان به ام‌وی‌ام ایکس 33 به عنوان نمونه‌ای موفق از این‌گونه محصولات اشاره نمود.

ام‌وی‌ام ایکس 33 قدیمی‌ترین شاسی‌بلند چینی بازار ایران‌ می‌باشد که در طول یک دهه گذشته، 3 ورژن از آن وارد بازار ایران شده و اکنون نسخه چهارم آن آماده ورود به بازار می‌باشد. خودرویی با دوام از دید مشتریان که نمونه‌های زیادی از آن را در بازار می‌توان یافت که با کارکرد بالا، همچنان در حال خدمت رسانی هستند. درواقع خیلی‌ از مردم ایکس 33 را شاسی‌بلندی اقتصادی با امکاناتی به روز می‌دانند و این در حالی است که چهره آن نیز بر حسب نیاز بازار تغییرات گوناگونی را به خود دیده و به روز شده است.

‌امروزه ایکس 33 از دید خریداران قابل اعتماد است و به لحاظ دوام محصول و خدمات‌، تمام نمایندگی‌‌ها و تعمیرکاران پس از 10 سال کار بر روی خودرو به لحاظ ارائه خدمات کاملا مسلط هستند. ضمن اینکه خود محصول نیز امتحانش را به خوبی پس داده و با قیمتی در حدود یک سدان متوسط، به عنوان یک  شاسی‌بلند جادار و خانوادگی متناسب با وضعیت جاده و راه های کشور، سواری خوبی را به سرنشینان ارائه می‌دهد.

موتور آن نیز یک پیشرانه‌ 2 لیتری جاندار و پر قدرت به طراحی شرکت AVL اتریش است که در طول 10 سال گذشته به خوبی دوام و کارایی خود را نشان داده است. به گونه‌ای که حتی می‌توان نمونه‌های با کارکرد نیم میلیون کیلومتر به بالا را در نهایت سلامت و رضایت مشتری یافت و که موجب سربلندی ایکس 33 شده است.

ام‌وی‌ام ایکس 33 به عنوان یک خودروی با دوام و قابل اعتماد، توانسته در طول مدت حضور در بازار ایران‌ طیف وسیعی از مشتریان را به سمت خود جذب نماید و حالا نسل چهارم این خودرو نیز با گیربکس اتوماتیک و آپشن‌های جدید رفاهی و ایمنی درصدد است تا ‌راه  موفقیت‌آمیز مدل‌های قبلی را ادامه دهد و ‌بخوبی پاسخگوی ‌نیاز مشتریان برای سواری گرفتن از یک شاسی‌بلند خانوادگی با قابلیت‌های شهری ‌باشد.

ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه در همه بازارهای صادراتی طرفدار دارد ‌و توانسته است در ارزیابی جی‌دی‌پاور در بازار چین در سگمنت خود بیشترین میزان رضایت را کسب کند و همواره سمبل‌ اطمینان و کارایی باشد.


 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
تازه ترین ها