پایگاه خبری سرعت پرس

۰۹:۳۹ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
این‌روزها بسیاری از ‌خریداران خودرو به دنبال خودرویی زیبا و متفاوت هستند و طراحی خودرو به عنوان یک رکن کلیدی‌ در کنار سایر پارامترها مانند امکانات رفاهی‌، ایمنی و فنی نقش به سزایی در جلب نظر مخاطبان و خریداران خودرو دارد. ‌با این توصیف انتخاب خودرویی با طراحی خاص یک حس متفاوت را به لحاظ روانی در خریدار ایجاد می‌نماید واز همین روی‌ بسیاری به سمت خودروهایی با طراحی ساختار‌شکن و مدرن می‌روند‌.


سرعت پرس:

یکی از این خودروها که در شرایط فعلی مدرن‌ترین و لوکس‌ترین سدان موجود بازار است، خودروی آریزو 6 مدیران‌خودرو است که از سال گذشته به تعداد محدودی وارد بازار شده و  افرادی که به‌دنبال یک خودروی خاص هستند را به‌سمت خود جذب کرده است. این خودرو را حقیقتا باید یکی از جذاب‌ترین سدان‌های وارداتی دانست که وارد کشور شده است.

جلوپنجره ایکس شکل در نمای جلو حس شکوه و قدرت را القا می‌کند و خطوط روی بدنه بر طبق المان‌های روز خودروهای اروپایی شکل گرفته است. قطعاً خودروی آریزو 6 یک خودروی گیرا هست که توجهات را به خوب جذب می‌کند. یک سدان که حس طراحی آن هم لوکس است و هم اسپرت و سبک نوین طراحی را نشان می‌دهد. با باز کردن درب خودرو وارد فضایی بیش از حد انتظارتان خواهید شد. کیفیت قطعات پلاستیکی در حد بالایی قرار دارد و داشبورد خودرو برخلاف دیگر مدل‌های رقیب، با پوشش نرم فوم پوشانده شده که نشان از کیفیت بالای کابین دارد.

چراغ روشنایی رو داشبورد و درب‌ها نیز حس خودروهای لوکس‌تر با کلاسی بالاتر را می‌دهد و پوشش چرمی روی داشبورد و درب‌ها آن را کاملاً لوکس کرده است. صندلی‌ها نیز با کیفیت و دارای ارگونومی بالا هستند و دوخت الماسی آنها حس بسیار لوکس و جذابی از خودرو را منتقل می‌کند. فضای جای پا و استفاده بهینه از فضا بسیار مناسب است، اما نکته مهم در داشبورد خودرو است که شبیه به طراحی بسیار زیبای محصولات آئودی است و دقیقاً حس یک خودروی آلمانی را می‌دهد. از سوی دیگر کنسول لمسی برای تنظیمات مشابه خودروی رنجروور ولار است که در مجموع حس با وقار بودن خودروهای اصیل بریتانیائی را نشان می‌دهد.

با روشن شدن موتور 1.5 توربو و هماهنگی آن با گیربکس 9 سرعته CVT نسل جدید، حرکت چابک را البته با صدای کم و روان بودن خودرو احساس می‌کنید. امکانات آریزو 6 در در حدی کامل است و اتومبیل سرشار  از امکانات رفاهی و ایمنی همچون ایربگ‌های جانبی و پرده‌ایی، سیستم ایی‌اس‌پی، کنترل ضد‌لغزش، کنترل در سر بالایی و همچنین سیستم ترمز پارک برقی و اتوهلد، دوربین 360 درجه و سایر امکانات دیگری است که آن را در صدر رده خود قرار داده است. موضوعی که موجب شده تا شاهد پیوند خوب طراحی و مهندسی و کیفیت و امکانات مناسب برای یک سدان مدرن و جذاب باشیم.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: