پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۲۳ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
ایکس 33 با جعبه دنده جدید به بازار می‌آید:
با توجه به ترافیک بالا در کلان‌شهرها و افزایش خریداران خودروهای دنده اتوماتیک، قرار است از نسخه جدیدی از ام‌وی‌ام ایکس 33 رونمایی شود که از یک جعبه‌دنده اتوماتیک جدید 5 سرعته بهره می‌برد.


سرعت پرس:

این روزها یک خودروی شاسی‌بلند با اندازه و ابعاد خوب و فضای ‌داخلی خانوادگی مناسب در کنار یک موتور توانمند و یک گیربکس سازگار با آن، می‌تواند به گزینه‌ایی محبوب در بازار بدل گردد‌،‌ یکی از این گزینه‌ها نسل جدید ام‌وی‌ام ایکس 33 می‌باشد که اینبار با گیربکس 5 سرعته اتوماتیک راهی بازار شده است‌، شنیده‌ها حاکی از شتاب خوب و هماهنگی مناسب این گیربکس اتوماتیک با موتور 2 لیتری این خودرو به گونه‌ای دارد‌ که شتاب آن نسبت به مدل قبلی افزایش قابل  ملاحظه‌ایی را به همراه داشته است‌، ‌ام‌وی‌ام ایکس 33 پس‌از 10 سال سابقه حضور در بازار ایران‌ و ارائه 3 ورژن مختلف متناسب با نیاز و خواست مشتریان‌، حال فیس لیفت جدید خود را راهی بازار می‌نماید‌.

 

این روزها اکثر مشتریان با توجه به زندگی در کلان شهرها و وجود ترافیک به سیستم انتقال قدرت خودرو توجه ویژه دارند و در این بین گیربکس‌های اتوماتیک طرفداران زیادی دارند و هر روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌گردد‌. ‌گیربکس اتوماتیک این خودرو کارایی مناسب را داشته و هماهنگ با موتور خودرو‌، شتاب مناسبی را برای ایکس 33 به وجود آورده است‌، اکثر خریداران خودروی ایکس 33 دارای زندگی خانوادگی هستند و خودروی خود را هم در سفر و هم مصارف روزمره استفاده می‌کنند و از همین سوی وجود یک گیربکس اتومات مطمئن و توانمند‌، حس مطلوبی را به آنها القاء می‌نماید‌.


 

 

 

‌هر چند که ایکس33 در مدل‌های قبلی(3 ورژن گذشته خود) نیز به خوبی نشان داده که با گیربکس دنده‌ایی و سی‌وی‌تی خودرویی قابل اعتماد‌، محبوب و جا افتاده برای مشتریان بوده است ‌اما ورژن جدید این خودروبر اساس نیاز و خواست مشتریان اینبار با گیربکس اتوماتیک 5 دنده اتوماتیک به بازار خواهد آمد‌. خودروی ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه در چین و سایر بازارهای صادراتی چون آمریکای جنوبی و روسیه ‌خودروی موفق‌، محبوب و کم استهلاک و جاندار شناخته می‌شود‌. خودرویی که از سال 2006 وارد بازارهای گوناگون گردیده و کماکان نیز به عنوان محصولی موفق و پر تقاضا در مدل‌های گوناگون (به لحاظ نوع موتور و گیربکس) تولید می‌شود که ‌از بدو تولید همواره قوی‌ترین نمونه آن‌ راهی بازار کشور شده است .

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین ها