پایگاه خبری سرعت پرس

۱۶:۴۳ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
بعد از مدت‌ها:تا به حال به داشتن یک خودروی پیک‌آپ فکر کردید؟ در سال‌های اخیر داشتن یک پیک‌آپ لزوماً به معنی این نبوده که صاحب خودرو تنها برای جابه‌جایی اسباب و وسایل از آن استفاده می‌کند. بلکه مزیت‌های پیک‌آپ‌ها نسبت به سایر خودروهای سواری و ون باعث شده دسته‌ای از افراد این خودروهای چند منظوره را به عنوان خودروی خانواده انتخاب کنند. امکان یدک کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایا داشتن یک پیک‌آپ است.

پیک‌آپ‌ها همچنین قابلیت گذر بسیار راحت‌تر از جاده‌ها و زمین‌های ناهموار را نسبت به سایر خودروها دارندو همین مزیت  نیز سبب شده تا هم افراد آف‌رودباز و هم کسانی که فعالیت‌های کاریشان در شهر و جاده‌های استاندارد نیست، پیک‌آپ را بر دیگر خودروها ترجیح دهند. پیک‌آپ‌ها غالباً نسبت به خودروهای سواری ایمن‌تر هستند و امنیت جان سرنشینان را بهتر تأمین می‌کنند. مجموع ویژگی‌هایی که موجب شده تا در سال‌های اخیر خانواده‌های بیشتری به سمت خرید این دست از خودروها روی بیاورند. با اینحال اما در ایران نبود تنوع عرضه، قیمت‌های بالا و همچنین فقدان خدمات پس از فروش مناسب سبب شده بعضی‌ها همچنان در خریدشان دچار تردید شوند که به نظر می‌رسد حالا این مشکلات برطرف شده باشد.

شرکت کرمان‌موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و SUV موفق عمل کرده است، برای روز شنبه مورخ 2/3/99 کمپین اینستاگرامی جدیدی خود را معرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس زمینه خودروهای این شرکت است، عکس‌های جکT8  نیز به چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد تصمیم شرکت کرمان‌موتور در تولید این خودرو جدی شده  و حالا باید تا روز شنبه صبر کنیم ببینیم جک T8  در این کمپین اینستاگرامی شرکت می‌کند یا خیر و آیا این نوید حضور یک محصول جدید در بازار است؟

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: