پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۵۶ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا گفت: سالیانه بین ۳.۵ تا ۴ میلیون معامله در خودرو‌های کارکرده اتفاق می‌افتد که می‌تواند به بهبود شرایط بازار و افزایش قدرت خرید مردم در حوزه خودرو کمک کند.


به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از تجارت‌نیوز، محمود خاشعی، مدیرعامل شرکت لیزینگ رایان سایپا از اجرای طرح خودرو‌های کارکرده خبر داد و اظهار کرد: سالیانه بین ۳.۵ تا ۴ میلیون معامله در بازار خودرو‌های کارکرده اتفاق می‌افتد و ورود به آن می‌تواند بهبود شرایط بازار و کمک به افزایش قدرت خرید مردم در حوزه خودرو کمک کند.

او ادامه داد: ما با شاخص‌های بازار حرکت خواهیم کرد و آزادی عمل برای انتخاب خودرو و خرید از هر جایی وجود خواهد داشت به عبارتی ما بازوی کمکی برای بهبود قدرت خرید خواهیم بود.

خاشعی بیان کرد: شرکت‌های لیزینگ میانگین نرخ را بر اساس انتظار و کارمزدها تامین می‌کنند و رایان سایپا کم‌ترین نرخ را خواهد داشت. تمرکز ما بر محصولات سایپا خواهد بود اما امکان دریافت تسهیلات برای خرید سایر خودروها هم فراهم شده است.

مدیر عامل شرکت رایان سایپا گفت: این تسهیلات تا سقف ۵۰ درصد قیمت خودرو خواهد بود. پیش از این سقف ۱۵۰ میلیونی برای پرداخت تسهیلات وجود داشت که حذف شد. برای جلوگیری از تبانی خریدار و فروشنده و مشکلات احتمالی قیمت‌ها کارشناسی شده و سپس تسهیلات پرداخت می‌شود.

او گفت: نرخ این تسهیلات ۲۱ درصد بانکی به علاوه کارمزدهای منطقی خواهد بود و تا ۳ سال فرصت پرداخت برای خریدار پیش‌بینی شده که فعلا فقط برای استان تهران فراهم شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها