پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۴۸ - ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹
امروز (دوشنبه) سومین جلسه رسمی ستاد تنظیم بازار برای تعیین قیمت خودرو برگزار و برای چندمین بار موضوع قیمت‌گذاری خودرو در سال جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت. سوال اینجاست آیا امروز قیمت‌های جدید اعلام خواهد شد!؟
به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از ایسنا، با وجود اینکه نزدیک به دو ماه از آغاز  سال جدید می‌گذرد اما دو نشست پیشین کمیته خودرو برای تدوین دستورالعمل قیمت‌گذاری و ارائه به ستاد تنظیم بازار همچنان بی‌نتیجه مانده است. این اختلاف نظر حاضران در دو جلسه گذشته این کمیته منجر به بلاتکلیف ماندن قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی شده است.

اما طبق اعلام ستاد تنظیم بازار، این ستاد امروز ۱۵ اردیبهشت ماه سومین نشست رسمی را پیرامون موضوع دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو برگزار و این موضوع را برای چندین بار مورد بررسی قرار خواهد داد. براساس دستور جلسه ستاد تنظیم بازار قرار است معاونت صنایع وزارت صنعت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گزارش نهایی خود را در رابطه با قیمت خودرو ارائه کرده و در نهایت تصمیمات لازم اتخاذ شود. 


طی مدت اخیر حواشی زیادی پیرامون موضوع قیمت‌گذاری‌ها وجود داشته است. قیمت جدید خودروهای داخلی هنوز از سوی ستاد تنظیم بازار اعلام نشده و این در حالی است که شنیده می‌شود خودروسازان رشد ۴۰ درصدی قیمت محصولات را برای سال جاری خواستار شده‌اند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها