پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۵۰ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
اعضای اتحادیه تعمیرکاران خودروی پایتخت با پیوستن به پویش اجتماعی "همدلی"، تاکنون بیش از ۳۰۰ دستگاه خودروی اورژانس، پرسنل و کادر درمانی بیمارستان های دولتی تهران را به رایگان تعمیر و سرویس کردند.

به گزارش پایگاه خبری سرعت به نقل از ایرنا، رئیس این اتحادیه در این رابطه گفت: این مهم در لبیک به رهبر معظم انقلاب و بر حسب وظیفه اجتماعی با شیوع ویروس کرونا اجرایی شده و از ابتدای سال جدید تاکنون بیش از ۳۰۰ دستگاه خودروی امدادی و اورژانس به همراه خودروهای پرسنل کادر درمانی در بیمارستان های مسیح دانشوری، امیر اعلم، تجریش و مدرس به رایگان تعمیر و سرویس دهی شده و این خدمات همچنان ادامه دارد.

«علیرضا نیک آیین» گفت: همه اعضای جامعه حدود پنج هزار نفری این اتحادیه مشتاقانه در این طرح مشارکت کرده اند و در هر نوبت حدود ۵۰ نفر از اعضا در قالب یک اکیپ به انجام خدمات می پردازند.

وی با یادآوری مشارکت تعداد زیادی از اعضای این اتحادیه در زمان جنگ و تعمیر رایگان خودروها در جبهه های نبرد، خاطرنشان کرد: این خدمات تا زمان عادی شدن شرایط و عاری شدن جامعه از این ویروس ادامه خواهد داشت.

گفتنی است اعضای این اتحادیه که در دوره تعطیلات عید نوروز نیز در آماده باش کامل بودند و به ارائه خدمات و سرویس دهی پرداختند، با افزایش هزینه ها از جمله هزینه های کارگری، مخارج بهداشتی و ضدعفونی، همچنین مخارج آب، برق و گاز مواجه شدند و حداقل انتظارشان یاری دولت به این صنوف است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها