پایگاه خبری سرعت پرس

۱۳:۵۰ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
رضا یزدان پرست
ديدن این تصاوير شايد شما را كمى از اخبار مربوط به كوويد١٩ دور كند.
 
  


تصاویری را که ملاحظه می‌کنید، اختصاص به اتومبیلی دوشخصیته دارد‌! که از جلو یک آلمانی و از عقب یک آمریکایی اصیل است. دو اتومبیل خاطره‌سازی  كه هر كدامشان در دوران خود بروبيايي داشته، با هم پير شده‌اند و حالا با تركيب با يكديگر شما را به ياد فرانكشتاين دنياى خودرو مى‌اندازند! عجيب‌الخلقه‌ترين خودروى سفارشى جهان به نام بنزيلاك! كه در جلو یک اس ال230 مدل 94 و از عقب يك الدورادو مئل 1960 می‌باشد. اتومبیلی به رنگ زرد پاستلی که با عبور از خيابان، چشمان متعجب رهگذران را به سوى خود معطوف مى‌كند.اين خلاقيت(!) اما كار كيست؟

با ديدن اين ماشين اولين سوالى كه ذهن‌تان را درگير مى‌كند، اين است كه كدام شركت يا فردى دست به چنين كارى زده است؟

در پاسخ باید بگوییم يك شركت سازنده سفارشى بدنه و رنگ ‌در ايالت اورگان آمريكا به‌نام sloan كه سال‌ها پيش دست به‌چنين كارى زده و نتيجه آن هم حالا چند‌ وقتى است كه به‌صورت آنلاين مورد توجه قرار گرفته است. فروشگاه و شركتى كه گویا براى هميشه تعطيل شده و يكى از سايت منتشر كننده خبر با ابراز خوشحالى گفته: بايد اميدوار باشيم كه دنياى خودرو ديگر چنين مخلوقات عجیبی را به خود نبيند.اما چرا بنزيلاك اين روزها نمايش داده مى شود؟!

براى اين موضوع تنها يك دليل وجود دارد: فروش خودرو.

درواقع مالك خودرو پس از سال‌ها استفاده از اين "گاوشترپلنگ" لیمیتد ادیشن و ثبت کارکردی در حدود ٢٢٠ هزار مايل از آن خسته شده و آن را برای فروش گذاشته است. او البته حرفی از خستگی نمی‌زند و مدعى است  که ماشين وی از هر دو جهت بهترين است!


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
تازه ترین ها