پایگاه خبری سرعت پرس

۰۰:۱۱ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
وقتى كورونا همه را فلج مى كندبه گزارش پايگاه خبرى سرعت پرس، با انتشار ويروس كورونا در بيش از ٤٤ كشور دنيا، برگزارى نمايشگاه خودروى ژنو در هاله اى از ابهام قرار گرفته است. در حالى كه سايت فوربس به نقل از برگزاركنندگان اين نمايشگاه نوشته است كه نمایشگاه اتومبیل سالانه ژنو مطابق برنامه ریزی پیش خواهد رفت اما  گزارشات ديگر خبر از لغو اين رويداد پراهميت خودرويى مى دهند. 
به گزارش فوربس سخنگوى پلكسپو گفته است اين نمايشگاه طبق برنامه از سوم ماه مارس براى خبرنگاران و از روز  ٥ تا ١٥ مارس براى عموم مردم باز خواهد شد. وى  گفته است که از همه غرفه داران كشورهاى مختلف خواسته شده تا سلامت کارمندان خود را قبل از رسیدن به سوئیس مورد بررسى قرار دهند. 


این خبر در حالى منتشر شده است كه سایر رويدادهای بین المللی همچون کنگره جهانی موبایل در بارسلونا و يا نمایشگاه اتومبیل پکن لغو یا به تعویق افتاده است. 
ديروز ٤ شنبه خبرگزارى بى بى  سى به مبتلا شدن يك نفر در سوييس اشاره نمود و اين در شرايطى است كه صحبت از ابتلاى حداقل ٤نفر در سوئيس شده است كه يك نفر از آنها در ايالت كانتون ژنو بوده است. 
از سوى ديگر هفته گذشته GlobalData در گزارشی اظهار داشته بودكه بسیاری از تولیدكنندگان بزرگ اتومبیل به دلایل صرفه جویی در هزینه از قبل از این نمایشگاه خارج شده اند و به نظر مى رسد كه برخى ديگر از تولیدكنندگان به دنبال بهانه ای برای بیرون آمدن از نمايشگاه باشند. 
گفتنى است كه حتى در صورت برگزارى نمايشگاه برندهايى چون کادیلاک، فورد، جگوار، لامبورگینی، لندرور، میتسوبیشی، نیسان، پژو، سیتروئن، اوپل، واکسال، سوبارو، تاتا، تسلا و ولوو حضور ندارند. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: