پایگاه خبری سرعت پرس

۱۱:۳۲ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
توقف پروازهای امارات به ایران
امارات متحده عربی در واکنش به مشاهده موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا، تمامی پروازهای خود از مبدا و به مقصد ایران را به مدت حداقل یک هفته تعلیق کرد.

 به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از  ایسنا، این تعلیق طبق دستورالعمل سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی انجام می‌گیرد و بر اساس آن، پروازهای مسافری و باری شرکت‌های هواپیمایی امارات و فلای دوبی که از دوبی خدمات دهی می‌کنند و ایر عربیا که از شارجه پرواز دارد و شرکت‌های هواپیمایی ایرانی متوقف می‌شود.

سازمان هواپیمایی امارات متحده عربی اعلام کرده که تمامی پروازهای مسافری و باری از مبدا و به مقصد ایران به مدت یک هفته به حال تعلیق درمی‌آید و مدت توقف پروازها ممکن است تمدید شود.

دوبی که یکی از پررفت و آمدترین فرودگاه‌های جهان است، هاب ترانزیتی مهمی برای مسافران از مبدا و به مقصد ایران به شمار می‌رود و خط هوایی امارات یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان به شمار می‌رود. گفتنی است که در امارات هم از ۲۸ ژانویه تا کنون ۱۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا گزارش شده است که دو نفر از آنها ایرانی بوده‌اند.

براساس گزارش رویترز، بحرین که دومین مورد آلودگی به ویروس کرونا را گزارش کرد، اعلام کرد تمامی پروازهای دوبی را تا اطلاع ثانوی متوقف می کند. همچنین در خبر جداگانه دیگری که این خبرگزاری منتشر کرده است، شرکت مرافی که اپراتور بندر خصب عمان است، در حساب توییتری خود اعلام کرده بندر خصب واردات و صادرات کالا از مبدا و به مقصد ایران را از ۲۶ فوریه به دلیل شیوع ویروس کرونای جدید متوقف می‌کند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: