پایگاه خبری سرعت پرس

۱۰:۵۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، دکتر محمدرضا انواری به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب شد.


به گزارش پایگاه خبری سرعت پرس به نقل از ايكوپرس در حکم فرشاد مقیمی آمده است ، انتظاردارم با بهره گيري از توان و قابليت هاي منابع كارشناسي و تخصصي موجود و كارآمد طرح ريزي و برنامه ريزي مديريت فوق به نحوي ساماندهي شود كه سياست‌هاي ارتباطات عمومي در تعامل با كاركنان و كليه ذينفعان و همفكري با سازمان‌ها و نهاد‌هاي تخصصي و استفاده بهينه از ظرفيت تمامي رسانه‌ها به منظور انعكاس رخدادها و اقدامات انجام شده و تقويت فعاليت‌هاي اثرگذار درجهت ارتقاي جايگاه و تصوير بيروني گروه صنعتي ايران‌خودرو به نحوي اثر بخش محقق شود .
 محمدرضا انواری دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان آلمانی، کارشناسی ارشد و دکترای علوم ارتباطات، استاد و پژوهشگر‌، از مدیران باسابقه صنعت‌خودرو در حوزه رسانه و ارتباطات است.
ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیر شورای اطلاع‌رسانی وزارت صمت، ریاست شورای سیاست‌گذاری تبلیغات و اطلاع‌رسانی صنایع و معادن، ریاست اداره اطلاع‌رسانی ایران‌خودرو، دبیر شورای سیاست‌گذاری نشریات ایران‌خودرو، ریاست اداره ارتباط با رسانه‌های حوزه هنری، عضویت در شورای سردبیری و سردبیر نشریات از سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت در دوران ریاست انواری با راه اندازی پویش پاسخگویی و اقدامات گسترده رسانه‌ای برای پوشش رویدادهای صنعت معدن و تجارت به خصوص در حوزه رونق تولید به‌عنوان یکی از چهاردستگاه برگزیده در میان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی  کشور معرفی شد.
انواری مدرس دروس جامعه‌شناسی سازمانی، مبانی جامعه‌شناسی، افکار عمومی، نظریه‌های ارتباطات و رسانه‌شناسی در دانشگاه آزاد تهران مرکز، دانشکده خبر و دانشگاه علمی کاربردی است. وی همچنین مدرس و مترجم زبان آلمانی است. انواری پژوهشگر مطالعات اجتماعی است و در طرح‌های پژوهشی مختلف سازمان‌ها در تصویر ذهنی افکار عمومی به عنوان پژوهشگر فعالیت داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: